Baby Anthyllis - kozmetika za občutljivo otroško kožo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Kozmetika: 7 izdelkov

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-6 let

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-​6 let, 75 ml

  • 100 % varno za zaužitje
  • nežen okus po vaniliji
  • z izvlečkom bio kamilice in kalcijevim laktatom
€ 5,60 € 5,99 (€ 74,67 / l)

Dostava do 6. oktober

Baby Anthyllis Krema za telo

Baby Anthyllis Krema za telo, 100 ml

  • idealno za suho kožo
  • z bio izvlečki kamilice in riža
  • hranilno in negovalno
€ 8,07 € 8,59 (€ 80,70 / l)

Dostava do 6. oktober

Baby Anthyllis Vlažilni robčki

Baby Anthyllis Vlažilni robčki, 60 kos.

  • iz materiala za kompostiranje
  • optimalni za na pot
  • za čiščenje telesa in kože na pleničnem predelu
€ 4,99 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Baby Anthyllis Krema za predel plenic

Baby Anthyllis Krema za predel plenic, 100 ml

  • bogato z cinkovim oksidom
  • z negovalnim bio karitejevim maslom
  • hranljiv učinek
€ 8,59 (€ 85,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Nežen čistilni gel za roke in zadnjice s pH 5,5

Baby Anthyllis Nežen čistilni gel za roke in zadnjice s pH 5,5, 300 ml

  • za občutljivo kožo
  • idealno za dojenčke in malčke
  • s sokom aloe vere
€ 8,99 (€ 29,97 / l)

Dostava do 6. oktober

Baby Anthyllis Olje za telo

Baby Anthyllis Olje za telo, 100 ml

  • idealno za dojenčke in malčke
  • z visokokakovostnimi bio olji
  • vlažilno in negovalno
€ 8,99 (€ 89,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kopel za umivanje telesa in las za dojenčke

Baby Anthyllis Kopel za umivanje telesa in las za dojenčke, 500 ml

  • z bio izvlečkom kamilice in riževimi proetini
  • idealno za občutljivo kožo
  • vegansko in naravno
€ 11,99 (€ 23,98 / l)

Dostava do 6. oktober