Baby Anthyllis - nežni izdelki za otroke in dom

Linija Baby Anthyllis ponuja dermatološko testirane izdelke za nego in čiščenje, ki so preverjeni tudi na vsebnost težkih kovin ter so idealni za družine z dojenčki in otroki.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

Baby Anthyllis: 11 izdelkov

Baby Anthyllis Čistilo za posodo in otroške stekleničke

Baby Anthyllis Čistilo za posodo in otroške stekleničke, 500 ml

  • za stekleničke, dude, posodice itd.
  • z naravnimi površinsko aktivnimi snovmi
  • ekonomično in vegansko
€ 4,99 (€ 9,98 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Blagi detergent

Baby Anthyllis Blagi detergent, 1 l

  • za strojno in ročno pranje
  • primerno tudi za občutljivo kožo
  • vegansko in brez sulfatov
€ 9,99 (€ 9,99 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Dodatek za pranje z aktivnim kisikom

Baby Anthyllis Dodatek za pranje z aktivnim kisikom, 1 l

  • za belo in barvno perilo
  • idealno tudi za otroška oblačila
  • vegansko in naravno
€ 7,69 (€ 7,69 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Čistilo za površine

Baby Anthyllis Čistilo za površine, 500 ml

  • za površine in predmete
  • 99 % naravno
  • vegansko
€ 4,99 (€ 9,98 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-6 let

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-​6 let, 75 ml

  • 100 % varno za zaužitje
  • nežen okus po vaniliji
  • z izvlečkom bio kamilice in kalcijevim laktatom
€ 5,60 € 5,99 (€ 74,67 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Krema za telo

Baby Anthyllis Krema za telo, 100 ml

  • idealno za suho kožo
  • z bio izvlečki kamilice in riža
  • hranilno in negovalno
€ 8,07 € 8,59 (€ 80,70 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Vlažilni robčki

Baby Anthyllis Vlažilni robčki, 60 kos.

  • iz materiala za kompostiranje
  • optimalni za na pot
  • za čiščenje telesa in kože na pleničnem predelu
€ 4,99 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Krema za predel plenic

Baby Anthyllis Krema za predel plenic, 100 ml

  • bogato z cinkovim oksidom
  • z negovalnim bio karitejevim maslom
  • hranljiv učinek
€ 8,59 (€ 85,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Kopel za umivanje telesa in las za dojenčke

Baby Anthyllis Kopel za umivanje telesa in las za dojenčke, 500 ml

  • z bio izvlečkom kamilice in riževimi proetini
  • idealno za občutljivo kožo
  • vegansko in naravno
€ 11,99 (€ 23,98 / l)

Dostava do 2. oktober

Nežen čistilni gel za roke in zadnjice s pH 5,5

Baby Anthyllis Nežen čistilni gel za roke in zadnjice s pH 5,5, 300 ml

  • za občutljivo kožo
  • idealno za dojenčke in malčke
  • s sokom aloe vere
€ 8,99 (€ 29,97 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Olje za telo

Baby Anthyllis Olje za telo, 100 ml

  • idealno za dojenčke in malčke
  • z visokokakovostnimi bio olji
  • vlažilno in negovalno
€ 8,99 (€ 89,90 / l)

Dostava do 2. oktober