Beauty Baby - prigrizki in izdelki za malico

Okusni, dobri in popolni za vašega otroka!

Filtriranje in razvrščanje

Cena Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Prigrizki in malice: 4 izdelki

Bio sadna ploščica - jabolko, hruška in mango

Beauty Baby Bio sadna ploščica -​ jabolko, hruška in mango, 25 g

  • od 12. meseca starosti
  • z ovsenimi in koruznimi kosmiči
  • mehka tekstura
€ 0,99 (€ 39,60 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio sadna ploščica - jabolko, banana in jagodičevje

Beauty Baby Bio sadna ploščica -​ jabolko, banana in jagodičevje, 25 g

  • od 12. meseca starosti
  • mehka tekstura
  • idealno za majhne roke
€ 0,99 (€ 39,60 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio liofilizirane jagode in jabolka Kiddys

Beauty Baby Bio liofilizirane jagode in jabolka Kiddys, 25 g

  • od 3. leta starosti
  • nežno liofilizirano
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,99 (€ 159,60 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio sadna ploščica - jabolko, banana in češnja

Beauty Baby Bio sadna ploščica -​ jabolko, banana in češnja, 25 g

  • od 12. meseca starosti
  • z ovsenimi kosmiči
  • mehka tekstura
€ 0,99 (€ 39,60 / kg)

Dostava do 13. oktober