Biosolis - kozmetika in kreme za zaščito pred soncem za otroke

Za kožo, ki je vedno zaščitena pred soncem

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Biosolis: 8 izdelkov

Biosolis Krema za sončenje za obraz 30

Biosolis Krema za sončenje za obraz 30, 50 ml

  • mineralen filter
  • brez arom
  • vodoodporna
€ 16,09 (€ 321,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Biosolis Sončna krema za obraz ZF 50+

Biosolis Sončna krema za obraz ZF 50+, 50 ml

  • mineralna UVA in UVB zaščita
  • tudi za svetle tipe kože
  • vodoodporna
€ 17,69 (€ 353,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Biosolis Mleko za sončenje ZF 30

Biosolis Mleko za sončenje ZF 30, 100 ml

  • vodoodporno
  • ščiti in nahrani kožo
  • brez nano partiklov
€ 22,49 (€ 224,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Biosolis KIDS Otroško mleko za sončenje ZF 50+

Biosolis KIDS Otroško mleko za sončenje ZF 50+, 100 ml

  • 100% mineralni filtri
  • uravnotežena UVA/UVB zaščita
  • hranljivo in vlažilno
€ 25,49 (€ 254,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 50

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 50, 100 ml

  • čisti mineralni in naravni filtri
  • uravnotežena UVA/UVB zaščita
  • s hranilnimi olji
€ 25,49 (€ 254,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 30

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 30, 100 ml

  • za posončeno kožo
  • neguje obraz in telo
  • čisti minerali
€ 22,99 (€ 229,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Biosolis Mleko za sončenje ZF 50+

Biosolis Mleko za sončenje ZF 50+, 50 ml

  • za obraz in telo
  • odporna proti znojenju in vodoodporna
  • prijetna tekstura
€ 17,09 (€ 341,80 / l)

Trenutno ni na zalogi

Biosolis Mleko po sončenju

Biosolis Mleko po sončenju, 100 ml

  • za vse tipe kože
  • osveži in neguje
  • za obraz in telo
€ 14,49 (€ 144,90 / l)

Trenutno ni na zalogi