Alnatura - ekološka živila

Izbrani izdelki za novorojenčke in otroke

Znamka Alnatura ponuja vrhunsko ekološko hrano za dojenčke in otroke, ki temelji na trajnostni pridelavi in izjemno skrbno izbranih sestavinah.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Alnatura: 1 - 30 od 36 izdelkov

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke, 250 g

  • za starost 1 leto in več
  • okusno tako toplo kot hladno
  • 100% kakovost Bioland
€ 2,79 (€ 11,16 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška kaša - oves

Alnatura Bio otroška kaša -​ oves, 250 g

  • 5 mesecev in več
  • odličnega okusa z vodo, mlekom, sokom in drugim
  • ne vsebuje mlečnih beljakovin ali dodanega sladkorja
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška kaša - pšenični zdrob

Alnatura Bio otroška kaša -​ pšenični zdrob, 250 g

  • 4 mesece in več
  • odličnega okusa z vodo, mlekom, sokom in drugim
  • ne vsebuje dodanega sladkorja ali mlečnih beljakovin
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška ovseno-bananina kaša

Alnatura Bio otroška ovseno-​bananina kaša, 250 g

  • od 1. leta
  • polnozrnati oves, banana in vanilja
  • priprava s hladnim in toplim mlekom
€ 2,89 (€ 11,56 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška večerna kašica - čista zdrobova kaša

Alnatura Bio otroška večerna kašica -​ čista zdrobova kaša, 190 g

  • od 6. meseca
  • okusno toplo in hladno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - pastinak, krompir, govedina

Alnatura Bio otroška hrana -​ pastinak, krompir, govedina, 190 g

  • od 6. meseca
  • z majhnimi koščki
  • brez soli, glutena in laktoze
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška ploščica z ovsenimi in sadnimi jabolki in jagodami

Alnatura Bio otroška ploščica z ovsenimi in sadnimi jabolki in jagodami, 138 g

  • od 1. leta
  • mešanica ovsenih kosmičev in sadja
  • brez dodanega sladkorja in enostavno žvečenje
€ 3,99 (€ 28,91 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, testenine bolognese z lečo

Alnatura Bio otroška hrana, testenine bolognese z lečo, 250 g

  • od 12. meseca
  • fino in blago
  • brez soli, mlečnih izdelkov
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenček in koromač s špageti iz pire in lososom

Alnatura Bio otroška hrana, korenček in koromač s špageti iz pire in lososom, 220 g

  • od 8. meseca
  • fino & aromatično-blago
  • 100% ekološka pridelava in ekološko ribogojstvo
€ 2,59 (€ 11,77 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, zelenjava s sladkim krompirjem

Alnatura Bio otroška hrana, zelenjava s sladkim krompirjem, 190 g

  • od 5. meseca
  • fino pasirano in kremasto
  • brez glutena ali dodane soli
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana, čista buča

Alnatura Bio otroška hrana, čista buča, 125 g

  • od 4. meseca
  • buča ene sorte in kremast pire
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio žitna ploščica z mešanim sadjem

Alnatura Bio žitna ploščica z mešanim sadjem, 23 g

  • od 3. leta starosti
  • z ekološkimi polnozrnatimi kosmiči
  • brez dodanega sladkorja
€ 0,89 (€ 38,70 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, zelenjavni riž z mangom in piščancem

Alnatura Bio otroška hrana, zelenjavni riž z mangom in piščancem, 250 g

  • 12 mesecev in več
  • blago, pikantno in sadno
  • brez glutena, laktoze in dodane soli
€ 2,49 (€ 9,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - pirini špageti z bolonjsko omako

Alnatura Bio otroška hrana -​ pirini špageti z bolonjsko omako, 220 g

  • od 8. meseca
  • 100% ekološka pridelava in gojenje Demeter
  • vsebuje goveje meso, brez dodane soli
€ 1,79 (€ 8,14 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, zelenjava, sladki krompir in piščanec

Alnatura Bio otroška hrana, zelenjava, sladki krompir in piščanec, 190 g

  • od 6. meseca
  • kaša z mehkimi koščki
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 2,19 (€ 11,53 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana, čisti pastinak

Alnatura Bio otroška hrana, čisti pastinak, 125 g

  • od 4. meseca
  • enovrstna zelenjava in fini pire
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška sadna ploščica banana-jabolko

Alnatura Bio otroška sadna ploščica banana-​jabolko, 23 g

  • od 3. leta starosti dalje
  • bio polnozrnati kosmiči in sadje
  • mehka tekstura med vaflji
€ 0,89 (€ 38,70 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio riževi kosmiči

Alnatura Bio riževi kosmiči, 250 g

  • od 5. meseca starosti
  • z riževo moko
  • brez glutena in mlečnih izdelkov
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - jabolka-borovnica

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolka-​borovnica, 125 g

  • po 4. mesecu
  • 100% ekološko sadje
  • brez glutena in dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenje sorte Rodelika

Alnatura Bio otroška hrana, korenje sorte Rodelika, 125 g

  • od 4. meseca
  • kremasto in korenje ene sorte
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - čisto blago jabolko

Alnatura Bio otroška hrana -​ čisto blago jabolko, 125 g

  • po 4. mesecu
  • iz čistega sadja
  • brez glutena in dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana -  jabolka in mango s kokosom in pirinim zdrobom

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolka in mango s kokosom in pirinim zdrobom, 190 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja in laktoze
  • 100% ekološka pridelava in gojenje Demeter
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina

Alnatura Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina, 250 g

  • od 12. meseca
  • fini koščki in blag okus
  • naravno brez glutena in laktoze
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - hruška z borovnico

Alnatura Bio otroška hrana -​ hruška z borovnico, 190 g

  • fini pire
  • po 4. mesecu
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - čista hruška

Alnatura Bio otroška hrana -​ čista hruška, 125 g

  • po 4. mesecu
  • posamezna sorta in blago sadno
  • brez glutena in dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - hruška z marelico

Alnatura Bio otroška hrana -​ hruška z marelico, 190 g

  • od 4. meseca starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • fino pasirana receptura
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - jabolko-borovnica-musli

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolko-​borovnica-​musli, 190 g

  • od 8. meseca
  • fini koščki za žvečenje
  • brez dodanega sladkorja in laktoze
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina

Alnatura Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina, 190 g

  • od 4. meseca
  • fina pire konsistenca
  • brez glutena, laktoze in soli
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - pisana mediteranska zelenjava

Alnatura Bio otroška hrana -​ pisana mediteranska zelenjava, 190 g

  • od 6. meseca
  • recept brez glutena in laktoze
  • brez dodane soli ali sladkorja
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - sliva in jabolko

Alnatura Bio otroška hrana -​ sliva in jabolko, 190 g

  • od 4. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • brez glutena in laktoze
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 5. oktober