Eau Thermale JONZAC - naravna kozmetika

Certificirani bio izdelki s hipoalergenimi formulacijami, za nego dojenčkov

Eau Thermale JONZAC ponuja certificirane ekološke izdelke za nego dojenčkov s svojo linijo Bébé Bio, ki je posebej razvita za občutljivo kožo dojenčkov. Izdelki vsebujejo 99 % naravnih sestavin ter ne vsebujejo alkohola, silikonov in mineralnih olj. Izdelki temeljijo na termalni vodi Jonzac in so dermatološko testirani.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

Eau Thermale JONZAC: 10 izdelkov

Eau Thermale JONZAC BébéBio 2v1 nežni dermalen čistilni gel

Eau Thermale JONZAC BébéBio 2v1 nežni dermalen čistilni gel, 1 l

  • za lase in telo
  • brez mila in sulfatov
  • spoštuje zaščitno plast kože
€ 19,49 (€ 19,49 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio hladna krema

Eau Thermale JONZAC BébéBio hladna krema , 100 ml

  • neguje in vlaži
  • hipoalergena
€ 13,69 (€ 136,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil

Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

  • za zelo suho in občutljivo kožo
  • za dojenčke, otroke in odrasle
  • ščiti pred izgubo vlage
€ 17,19 (€ 34,38 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Light Cream

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Light Cream, 40 ml

  • za reaktivno kožo, nagnjeno k alergijam
  • zaščitne lastnosti
  • za uravnoteženje in hifdracijo
€ 20,49 (€ 512,25 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Rich Cream

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Rich Cream, 40 ml

  • za suho kožo, nagnjeno k alergijam
  • za ravnovesje
  • podpira pregradno funkcijo
€ 20,49 (€ 512,25 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežni čistilni robčki

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežni čistilni robčki, 40 kos.

  • za obraz, telo in predel plenic
  • iz bio bombaža
  • brez alkohola in sulfatov
€ 6,69 (€ 0,17 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežna micelarna voda

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežna micelarna voda, 500 ml

  • za obraz in telo
  • brez mila in sulfatov
  • nežna
€ 13,59 (€ 27,18 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežno oleo-apnenčevo mazilo

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežno oleo-​apnenčevo mazilo, 1 l

  • zelo nežno
  • neguje in varuje
  • s termalno vodo
€ 22,99 (€ 22,99 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio krema za previjanje

Eau Thermale JONZAC BébéBio krema za previjanje, 75 ml

  • varuje
  • s termalno vodo
  • brez dišav
€ 11,89 (€ 158,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC Lahka vlažilna krema REhydrate

Eau Thermale JONZAC Lahka vlažilna krema REhydrate, 50 ml

  • za vse tipe kože, tudi občutljiv
  • osveži in navlaži
  • poskrbi za prožnost
€ 21,99 (€ 439,80 / l)

Dostava do 2. oktober