Freche Freunde - visokokakovostne kašice v vrečkah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Kaša v vrečkah: 9 izdelkov

Sadno-jogurtov pire v vrečki - jogurt, banana, jagoda, jabolko in malina

Freche Freunde Sadno-​jogurtov pire v vrečki -​ jogurt, banana, jagoda, jabolko in malina, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • brez dodatkov
  • primerno za prigrizek
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - jabolko, jagoda, borovnica in malina

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, jagoda, borovnica in malina, 100 g

  • od 6. meseca
  • naravni prigrizek za otroke
  • s slastno močjo jagodičja
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadno-žitni pire v vrečki - jabolko, jagoda in malina z zdrobom

Freche Freunde Sadno-​žitni pire v vrečki -​ jabolko, jagoda in malina z zdrobom, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • kremasta in fina tekstura
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire v vrečki - jabolko, breskev in jagoda

Freche Freunde Sadni pire v vrečki -​ jabolko, breskev in jagoda, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • priročna embalaža
  • sladkost izvira le iz sadja
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - jabolko, banana, ananas in kokos

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, banana, ananas in kokos, 100 g

  • od 6. meseca
  • sladka sadna kombinacija
  • uživajte brezskrbno
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadno-žitni pire v vrečki - banana in jagoda z ovsom in kvinojo

Freche Freunde Sadno-​žitni pire v vrečki -​ banana in jagoda z ovsom in kvinojo, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • odlično za na pot
  • sladkost izvira le iz sadja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - jabolko, hruška in pasijonka

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, hruška in pasijonka, 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • idealen za potovanja
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - banana, jabolko, jagoda in malina

Freche Freunde Bio Quetschie -​ banana, jabolko, jagoda in malina, 100 g

  • od 6. meseca
  • 100% sadje
  • fino pasirano
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - jabolko, mango in breskev

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, mango in breskev, 100 g

  • od 6. meseca
  • naravno sladko
  • brez dodanih arom
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober