Georganics - naravna ustna higiena za vso družino

Georganics je trajnostna znamka naravnih izdelkov za ustno higieno, ki je razvila tudi linijo izdelkov za otroke. Njihovi izdelki so veganski, Cruelty-Free in pakirani v okolju prijazni embalaži.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Vsebnost fluorida Jezik
Filter

Georganics: 5 izdelkov

geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 75 ml

  • primerno od prvega zobka
  • vsebnost fluorida: 1350 ppm
  • posebej nežno in blago čiščenje
€ 5,49 (€ 73,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads, 2 kos.

  • v dveh različnih barvah
  • mehke ščetine DuPont
  • za geoKIDS Sonic Toothbrush
€ 7,99 (€ 4,00 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush

  • 1x ultrazvočna zobna ščetka
  • 2x glavi zobne ščetke
  • 1x brezžični USB polnilnik
€ 49,99

Dostava do 2. oktober

geoKIDS Mineral Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Mineral Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 50 ml

  • remineralizacijske lastnosti
  • brez fluorida in vegansko
  • za otroke do 6. leta starosti
€ 6,99 (€ 139,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Georganics Fluoride Toothpaste Strawberry

Georganics Fluoride Toothpaste Strawberry, 60 ml

  • za občutljive zobe
  • spodbuja remineralizacijo
  • s fluoridom
€ 6,99 (€ 116,50 / l)

Trenutno ni na zalogi