Himmeltau - otroška živila na osnovi zdroba

Za vas in vašega dojenčka že od leta 1903

Že od leta 1903 je Himmeltau sinonim za visokokakovostne izdelke iz zdroba, predhodno kuhane s posebnimi postopki segrevanja. Idealno za dojenčke, malčke in odrasle, ki cenijo lahko prebavljivo hrano.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka
Filter

Himmeltau: 4 izdelki

Himmeltau Zdrob - klasik

Himmeltau Zdrob -​ klasik, 600 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z vitaminom B1
€ 2,69 (€ 4,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobovi kosmiči - med

Himmeltau Zdrobovi kosmiči -​ med, 500 g

  • od 6. meseca
  • sladkano z medom
  • z vitaminom B1
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobova kašica za lahko noč - vanilija

Himmeltau Zdrobova kašica za lahko noč -​ vanilija, 330 g

  • od 6. meseca
  • z okusom vanilije
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,49 (€ 10,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobov napitek z medom

Himmeltau Zdrobov napitek z medom, 405 ml

  • na osnovi mleka
  • kremasta konsistenca
  • brez konzervansov
€ 3,19 (€ 7,88 / l)

Dostava do 2. oktober