HiPP Bio sadni duo - breskev & marelica s quark kremo, 160 g

Sadna dobrota za najmlajše

€ 1,69

(€ 10,56 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 160 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 10. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • brez glutena

Pogosto naročeno skupaj z Alete bewusst Zdrobova kaša - vanilija, 400 g

HiPP Bio sadni duo - breskev & marelica s quark kremo, 160 g € 1,69 (€ 10,56 / kg)
Alete bewusst Zdrobova kaša - vanilija, 400 g € 2,29 (€ 5,73 / kg)
Skupna cena: € 3,98
Opis

Sadno svež in neverjetno okusen - to je sadni duet iz HiPP-a!
V tem kozarcu boste našli breskve, jabolka, marelice in banane, ki so imele dovolj časa, da so dozorele in se je njihova polna sadna aroma lahko odlično razkrila!
Brez dodanega sladkorja ali sladilnih koncentratov sadnih sokov, okusna sladkost izvira izključno iz sadja, opustili pa so tudi arome, konzervanse in barvila.
Namesto tega je sadje oplemeniteno s kremo iz svežega quarka, zaradi česar je ta duet posebej okusen prigrizek za dojenčke od 10. meseca dalje!

Upoštevajte informacije o shranjevanju in priporočilih za porabo tega izdelka na koncu te strani.

Št. izd.: XPI-MM-5470-02
Vsebina: 160 g
EAN: 4062300379503
Št.-Proizvajalca: 5470-02
Blagovna znamka: HiPP
Priporočena starost od (otroška hrana): od 10 mesecev
Za koga?: dojenčki
Značilnosti izdelka: brez arom, brez barvil, brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, brez glutena, vegetarijansko
Certifikati in pečati odobritve: Bio Siegel, ekološki znak EU / izven EU
Navodila za shranjevanje: po odprtju hraniti v hladilniku in porabiti v nekaj dneh
Sestavine

52 % sadeži[1] (16 % Breskve[1], jabolko[1], 10 % Marelice[1], Banana[1]), pitna voda, Mleko[1], 8 % kvark z nizko vsebnostjo maščob[1], koruzni škrob[1], limonin sok[1], riževa moka[1], Kalcijev citrat[2], Askorbinska kislina (300e)

  1. Iz ekološke pridelave.
  2. regulatorji kislosti
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 234 / 56 kj / kcal
maščobe 0,4 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,2 g
ogljikovi hidrati 10,9 g
  od tega sladkor 6,3 g
beljakovine 1,8 g
Sol 0,05 g
Priporočila za uživanje in shranjevanje
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Nemčija, www.hipp.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HiPP Bio sadni duo - breskev & marelica s quark kremo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder