HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+, 600 g

Mlečni napitek s skrbno premišljenim receptom

€ 13,89

(€ 23,15 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 600 g

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 1. leta dalje
  • naravne mlečnokislinske kulture
  • z vitaminom D in kalcijem

Pogosto naročeno skupaj z HiPP Bio prigrizek - najljubše zvezde, 30 g

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+, 600 g € 13,89 (€ 23,15 / kg)
HiPP Bio prigrizek - najljubše zvezde, 30 g € 1,49 (€ 49,67 / kg)
Skupna cena: € 15,38
Opis

Kot čisti napitek ali za okusen muesli: z otroškim mlekom Combiotik 1+ ste lahko prepričani, da svojemu otroku postrežete mlečni napitek z recepturo, primerno njegovi starosti. Za razliko od običajnega kravjega mleka so sestavine natančno prilagojene potrebam malih raziskovalcev od prvega leta starosti dalje. Vsebuje tudi dragocene, naravne mlečnokislinske kulture ter pomembne vitamine in minerale.

Formula mleka Combiotik® 1+ med drugim vsebuje naslednja hranila:

  • Naravne mlečnokislinske kulture
  • GOS (galaktooligosaharidi) iz laktoze
  • Metafolin® - vir folatov po zgledu narave
  • Vitamin C in vitamin D
  • Kalcij

Dnevna količina pitja in priporočeni odmerek:
HiPP priporoča, da vsak dan ponudite dve porciji 150 ml otroškega mleka Combiotik 1+. To je smernica, ki se lahko razlikuje od osebe do osebe.

Za odmerjanje praška uporabljajte samo merilno žličko iz embalaže. Na merilno žlico praška uporabite 45 ml vode. Za lažje odmerjanje lahko uporabite naslednji predlog:

Pripravljena hrana v ml Kuhana voda v ml Merilna žlica Št. obrokov na dan
150 ml 135 ml 3 2

Nasvet: Priprava otroškega mleka je opisana pod podatki o hranilni vrednosti. Če ima vaš otrok raje hladno mleko, ga lahko pustite, da se popolnoma ohladi, preden otrokom postrežete mleko.

Posebne informacije o hranjenju otroškega mleka Combiotik® 1+:
Ta mlečni napitek je namenjen pitju iz skodelice, po potrebi pa ga lahko vmešate tudi v muesli.

Št. izd.: XPI-MM-2034-03
Vsebina: 600 g
EAN: 4062300447240
Št.-Proizvajalca: 2034-03
Blagovna znamka: HiPP
Priporočena starost od (otroška hrana): od 12 mesecev
Za koga?: malčki
Značilnosti izdelka: brez glutena
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem in suhem
Sestavine

Posneto mleko v prahu, laktoza, rastlinska olja (plamovo olje[3], repično olje, sončnično olje), galaktooligosaharidi iz laktoze, kalijev citrat, Kalcijev citrat, kalcijevi ortofosfati, ribje olje, Cinkovsulfat, vitamin C, železov sulfat, kalijev jodat, biotin, naravne mlečnokislinske kulture[1], vitamin B2, vitamin A, Metafolin® (kalcijev L-metilfolat)[2], Vitamin D, vitamin B12

  1. naravne mlečnokislinske kulture / Limosilactobacillus fermentum CECT5716
  2. Metafolin® je registrirana blagovna znamka podjetja Merck KGaA, Darmstadt, Nemčija
  3. iz pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml[1] na porcijo (17 g)[2]
energijska vrednost 226 / 54 kj / kcal 339 / 81 kj / kcal
maščobe 3 g 4,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1,2 g 1,8 g
  od tega enostavno nenasičene maščobne kisline 1,4 g 2,1 g
  od tega večkrat nenasičene maščobne kisline 0,4 g 0,6 g
    od tega linolna kislina (omega-6) 0,34 g 0,51 g
    od tega DHA 8,1 mg 12,2 mg
ogljikovi hidrati 5,3 g 8 g
  od tega sladkor[4] 5,3 g 8 g
vlaknine 0,7 g 1,1 g
  od tega galaktooligosaharidi (GOS) 0,7 g 1,1 g
beljakovine 1,1 g 1,7 g
Sol[3] <0,05 g 0,05 g
  1. 11,3 g HiPP Kindermilch COMBIOTIK® + 90 ml vode = 100 ml za pitje pripravljenega mlečnega napitka.
  2. 17,0 g praška + 135 ml vode
  3. izračunano iz naravne vsebnosti sestavin
  4. vsebuje 96 % laktoze
Sestavine
Sestavine na 100 ml[1] na porcijo (17 g)[2]
kalij 155 mg 233 mg
kalcij 120 mg 180 mg
fosfor 61 mg 92 mg
železo 1,2 mg 1,8 mg
cink 0,75 mg 1,1 mg
jod 14 mcg 21 mcg
vitamin A 60 mcg 90 mcg
vitamin D 2,3 mcg 3,5 mcg
vitamin C 7,7 mg 12 mg
vitamin B2 0,18 mg 0,27 mg
folna kislina 15 mcg 22,5 mcg
vitamin B12 0,38 mcg 0,57 mcg
biotin 3,8 mcg 5,7 mcg
  1. 11,3 g HiPP Kindermilch COMBIOTIK® + 90 ml vode = 100 ml za pitje pripravljenega mlečnega napitka.
  2. 17,0 g praška + 135 ml vode
Pomembna opozorila za uporabo
Nasveti za pripravo
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Nemčija, www.hipp.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder