Holle Hruška, 125 g

Nežna sladkoba iz bio sadovnjaka

€ 0,99

(€ 7,92 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 125 g

Na zalogi od 7. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 8. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 5. meseca dalje
  • fino aromatično in blago
  • brez dodanega sladkorja in arom

Pogosto naročeno skupaj z Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob, 250 g

Holle Hruška, 125 g € 0,99 (€ 7,92 / kg)
Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob, 250 g € 3,09 (€ 12,36 / kg)
Skupna cena: € 4,08
Opis

V tem kozarčku je samo fino pasirana hruška z nežnim sadnim okusom. Brez umetnih arom ponuja pristno okusno izkušnjo, pri kateri dojenček spoznava pravi značaj sadja. Sadni pire je idealen kot lahek dodatek po slanem obroku, sadna popestritev vsakodnevne ovsene kašice ali preprosto kot osvežujoč prigrizek med obroki.

Št. izd.: XDK-HOL-2956235
Vsebina: 125 g
EAN: 7640104956235
Blagovna znamka: Holle
Priporočena starost od (otroška hrana): od 5 mesecev
Za koga?: dojenčki
Značilnosti izdelka: brez arom, brez dodanega sladkorja, brez glutena, vegansko, vegetarijansko
Certifikati in pečati odobritve: Demeter, EU Bio-Siegel
Navodila za shranjevanje: po odprtju hraniti v hladilniku in porabiti v nekaj dneh, hraniti na hladnem in suhem
Sestavine

100 % hruška[1]

  1. iz pridelave Demeter/biodinamične pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 222 / 53 kj / kcal
maščobe 0,2 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 11,3 g
  od tega sladkor 9,6 g
beljakovine 0,4 g
Sol 0,03 g
Pomembna opozorila za uporabo kašic
Priporočila za uživanje in shranjevanje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Holle Hruška