Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi izolata sojinih beljakovin SL Expert, 600 g

Za intoleranco za kravje mleko zaradi intolerance za laktozo, galaktozemijo ali alergijo na beljakovine kravjega mleka

€ 14,99

(€ 24,98 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 600 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od rojstva
  • na osnovi sojinih beljakovin
  • skrbno formulirano

Pogosto naročeno skupaj z Humana Piùlatte, 77 g

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi izolata sojinih beljakovin SL Expert, 600 g € 14,99 (€ 24,98 / kg)
Humana Piùlatte, 77 g € 24,99 (€ 324,55 / kg)
Skupna cena: € 39,98
Opis

Specialna prehrana za posebne dietetske potrebe dojenčkov – od rojstva kot izključno prehransko sredstvo ter po 6. mesecu kot dopolnilna prehrana.

Humana SL Expert je bila razvita za dojenčke in malčke ter je namenjena hranjenju in podpori v primerih intolerance na kravje mleko zaradi laktozne intolerance, galaktozemije ali alergije na beljakovine kravjega mleka.

Ta specialna formula služi kot alternativa začetnim formulam na osnovi kravjega mleka. Humana SL Expert je namesto tega izdelana na osnovi izolata sojinih beljakovin in zato ne vsebuje laktoze kot ogljikovega hidrata.

Uporaba:
Hrana za posebne zdravstvene namene (uravnotežena prehrana).

Humana SL Expert je primerna za prehransko zdravljenje intolerance na kravje mleko, ki jo povzroča intoleranca za laktozo, galaktozemija ali alergija na beljakovine kravjega mleka pri dojenčkih.

Pomembne informacije o Humana SL Expert:

  • Dojenje je najboljša prehrana za vašega otroka. Če želite uporabljati formulo, se posvetujte s svojim pediatrom ali babico.
  • Humana SL Expert temelji na sojinih beljakovinah in ni primerna za alergijo na sojine beljakovine ali motnje presnove glukoze.
  • Humana Expert Comfort je primerna za izključno hranjenje dojenčkov od rojstva naprej ali za dodatno hranjenje po 6. mesecu.
  • Humana SL Expert se lahko uporablja po 6 mesecih za dojenčke z alergijo na beljakovine kravjega mleka.
  • Uporaba pod zdravniškim nadzorom.
  • Prosimo, da se pri svojem zdravniku posvetujete o posameznih prehranskih možnostih obvladovanja alergij na beljakovine kravjega mleka pri dojenčkih, mlajših od 6 mesecev.
  • Humana SL Expert je treba testirati na kompatibilnost pod zdravniškim nadzorom, saj lahko zelo občutljivi dojenčki v redkih primerih pokažejo alergijske reakcije.
  • Primerno samo za enteralno prehrano.
  • Ne pustite stekleničke otroku, da jo nenehno sesa. Tako kot materino mleko tudi formule za dojenčke vsebujejo ogljikove hidrate, ki lahko povzročijo poškodbe zob zaradi zobne gnilobe, če pridejo v pogost ali neprekinjen stik z zobmi.
  • Po odprtju vsebino vrečke dobro zaprite in porabite v 2 tednih.

Odmerjanje:
Uporabite samo merilno žličko iz tega pakiranja (drži pribl. 4,7 g).

Dojenčkova starost Voda (ml) Število merilnih žličk Pripravljena hrana (ml) Št. obrokov v steklenici na dan
0-1 mesec* 90 3 100 5-8
2. mesec 90 3 100 7-8
3. mesec 120 4 130 6-7
4. mesec 150 5 170 4-6
Po 4. mesecu 180 6 200 4-5

Navedene količine pitja so le okvirne in se lahko razlikujejo, saj je vsak dojenček edinstven.

*Po navodilih zdravnika ali babice.

Št. izd.: XPI-HMA-70792
Vsebina: 600 g
EAN: 4031244004857
Št.-Proizvajalca: 70792
Blagovna znamka: Humana
Priporočena starost od (otroška hrana): od 0 mesecev
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine

maltodekstrin, rastlinska olja (plamovo olje, repično olje, kokosovo olje, sončnično olje), izolat sojinih proteinov, kalcijeve soli ortofosforne kisline, kalijev citrat, kalcijev hidroksid, magnezijev klorid, kalijev klorid, Natrijeve soli iz ortofosforne kisline, kalcijev klorid, kalcijeve soli citronske kisline, Natrijev citrat, železov sulfat, kalijev hidroksid, Cinkovsulfat, Bakrov sulfat, Kalijev jodid, natrijev selenit, emulgatorji (Lecitin, mono- in digliceridi maščobnih kislin), olje iz mikroalge Schizochytrium sp., vitamin C, vitamin E, niacin, Ppantotenska kislina, riboflavin, vitamin B6, tiamin (vitamin B1), vitamin A, folna kislina, vitamin K, biotin, Vitamin D, vitamin B12, holin klorid, L-metionin, l-triptofan, inozitol, Tavrin, L-karnitin, antioksidanti: ekstrakti z visoko vsebnostjo tokoferola, L-askorbil palmitat

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na 100 ml[1]
energijska vrednost 2047 / 489 kj / kcal 289 / 69 kj / kcal
maščobe 23,4 g 3,3 g
  od tega nasičene maščobne kisline 9,6 g 1,4 g
  od tega enostavno nenasičene maščobne kisline 9,4 g 1,3 g
  od tega večkrat nenasičene maščobne kisline 4,4 g 0,6 g
ogljikovi hidrati 58 g 8,2 g
  od tega sladkor 5,1 g 0,7 g
    od tega Laktoza <0,01 g <0,00 g
beljakovine 11,3 g 1,6 g
  od tega ß-laktoglobulin <0,02 mg <0,00 mg
  od tega kazein <0,05 mg <0,01 mg
Sol 0,5 g 0,07 g
  1. raztopina, pripravljena za pitje
Sestavine
Sestavine na 100 g na 100 ml[1]
vitamin A 370 mcg 52,2 mcg
vitamin D 11 mcg 1,6 mcg
vitamin E 11 mg 1,6 mg
vitamin K 60 mcg 8,5 mcg
vitamin C 85 mcg 12 mcg
vitamin B1 (tiamin) 1 mg 0,14 mg
vitamin B2 (riboflavin) 1,2 mg 0,17 mg
niacin 5 mg 0,71 mg
vitamin B6 0,6 mg 0,08 mg
folna kislina 85 mcg 12 mcg
vitamin B12 1,4 mcg 0,2 mcg
biotin 23,5 mcg 3,3 mcg
vitamin B5 (pantotenska kislina) 3,3 mg 0,47 mg
natrij 200 mg 28,2 mg
kalij 625 mg 88,1 mg
klorid 475 mg 67 mg
kalcij 560 mg 79 mg
fosfor 400 mg 56,4 mg
magnezij 60 mg 8,5 mg
železo 6 mg 0,85 mg
cink 4,5 mg 0,63 mg
izvleček plodov kumine 0,34 mg 0,05 mg
mangan 0,27 mg 0,04 mg
fluorid 0,03 mg 0,004 mg
selen 25 mcg 3,5 mcg
krom 5 mcg 0,71 mcg
molibden 30 mcg 4,2 mcg
jod 100 mcg 14,1 mcg
  1. raztopina, pripravljena za pitje
Pomembna opozorila za uporabo
Priprava
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Humana Vertriebs GmbH, Flughafenallee 17, 28199 , Bremen, Nemčija, www.humana.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi izolata sojinih beljakovin SL Expert

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder