Najbolj priljubljene igrače naših strank

Odkrijte najboljše igre za svojega otroka zdaj!

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Jezik Highlights
Filter

💙 Najbolje prodajani: 29 izdelkov

Modu 3-in-1 Baby Walker

Modu 3-​in-​1 Baby Walker, Deep Blue / Sky Blue

  • od 0,5 leta naprej
  • nosilnost do 50 kg
  • velikost: 48 x 27 x 44 cm
€ 139,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Modu Curiosity Set

Modu Curiosity Set, Deep Blue / Sky Blue

  • 14 delov
  • nosilnost do 50 kg
  • od 0 do 6 let
€ 149,99

Brezplačna dostava do 19. oktober

tonies Creative Tonie - Čarovnik

tonies Creative Tonie -​ Čarovnik

  • posebno darilo
  • idealno za ustvarjalne glave
  • čas predvajanja: cca 90 minut
€ 12,99

Dostava do 5. oktober

tonies Creative Tonie - Božiček (V NEMŠČINI)

tonies Creative Tonie -​ Božiček (V NEMŠČINI)

  • popoln kot darilo
  • za 90 minut zabave ob poslušanju
  • možnost individualnega predvajanja
€ 12,99

Dostava do 5. oktober

smarTrike STR7 Kelly Anna

smarTrike STR7 Kelly Anna, Imagine

  • edinstven dizajn Kelly Anna
  • za 180° vrtljiv sedež za stik z očmi
  • kompaktno zlaganje za vsako potovanje
€ 129,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Vodni igralni center - Sing 'n Splash, 295 x 190 x 137 cm

Bestway Vodni igralni center -​ Sing 'n Splash, 295 x 190 x 137 cm

  • z igro metanja obročev
  • 2 bazena
  • vključno s toboganom z razpršilnikom
€ 38,99

Dostava do 5. oktober

Stapelstein Rainbow Classic Bundle 6+1

Stapelstein Rainbow Classic Bundle 6+1, Classic Edition

  • za zabavne gibalne dogodivščine
  • spodbuja ustvarjalno igro
  • varno in zelo odporno
€ 214,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Tonie avdio figura - Die kleine Hexe (nova izdaja 2022) (V NEMŠČINI)

tonies Tonie avdio figura -​ Die kleine Hexe (nova izdaja 2022) (V NEMŠČINI)

  • nova različica klasike
  • napisal Otfried Preussler
  • trajanje: cca 116 minut
€ 16,99

Dostava do 5. oktober

Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

  • spodbuja ustvarjalno igro
  • popolno za male raziskovalce
  • težka in robustna
€ 214,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Stapelstein Rainbow Classic 6

Stapelstein Rainbow Classic 6, Basic Edition

  • izdelano iz trpežnega polipropilena
  • v različnih primarnih in sekundarnih barvah
  • velikost (ØxV): približno 27,5 x 12 cm
€ 178,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Avdio figura Tonie - Bagger Mats & seine Freunde, die schönsten Fahrzeuglieder (V NEMŠČINI)

tonies Avdio figura Tonie -​ Bagger Mats & seine Freunde, die schönsten Fahrzeuglieder (V NEMŠČINI)

  • za otroke stare 3 leta in več
  • 20 odličnih pesmi
  • trajanje: 60 minut
€ 16,99

Dostava do 5. oktober

Napihljiv bazen za prhanje Scrub-a-Dub, 86 x 86 x 25 cm

Bestway Napihljiv bazen za prhanje Scrub-​a-​Dub, 86 x 86 x 25 cm

  • kot nalašč za prhanje
  • izdelano iz trpežnega materiala
  • z rebrastim dnom
€ 6,99

Dostava do 5. oktober

Sonett Bio milni mehurčki

Sonett Bio milni mehurčki, 45 ml

  • za zabavno igro
  • ekološke kakovostne sestavine
€ 1,99 (€ 44,22 / l)

Dostava do 5. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog"

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog", 40 ml

  • z mandljevimi proteini, ki negujejo kožo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj po jagodah
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 5. oktober

Stapelstein Inside rainbow pastel

Stapelstein Inside rainbow pastel

  • neskončne funkcije igre
  • spodbuja več gibanja
  • robusten in ploven material
€ 74,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija"

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija", 40 ml

  • z negovalno formulo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj češnje
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 5. oktober

Tonie avdio figura - Lieblings-Kinderlieder - Spiel- und Bewegungslieder (nova izdaja) (V NEMŠČINI)

tonies Tonie avdio figura -​ Lieblings-​Kinderlieder -​ Spiel-​ und Bewegungslieder (nova izdaja) (V NEMŠČINI)

  • 23 skladb
  • za starost od 3 let
  • trajanje cca 50 minut
€ 16,99

Dostava do 5. oktober

Stapelstein Inside rainbow classic

Stapelstein Inside rainbow classic

  • igrača s številnimi funkcijami
  • spodbuja zanimanje
  • za uporabo znotraj in zunaj
€ 74,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Intex Swim-Center Family Pool - II

Intex Swim-​Center Family Pool -​ II, Swim-​Center Family Pool -​ velik

  • velik kombiniran ventil
  • ekstra široke stene
  • 2 stabilni zračni komori
€ 44,49

Dostava do 5. oktober

Family Pool Dunk n' Splash, 251 x 168 x 102 cm

Bestway Family Pool Dunk n' Splash, 251 x 168 x 102 cm

  • za veliko vodne zabave
  • s košarkarskim obročem
  • prostornina za vodo: 636 litrov
€ 18,99

Dostava do 5. oktober

tonies Creative Tonie - Vila

tonies Creative Tonie -​ Vila

  • individualno predvajanje
  • z brezplačnim Toniecloud računom
  • čas predvajanja: 90 minut
€ 12,99

Razprodano

Tonie avdio figura - Pumuckl - Spuk in der Werkstatt / Das verkaufte Bett (V NEMŠČINI)

tonies Tonie avdio figura -​ Pumuckl -​ Spuk in der Werkstatt / Das verkaufte Bett (V NEMŠČINI)

  • očarljivo in izvirno
  • dve zabavni zgodbi
  • trajanje: cca 49 minut
€ 16,99

Razprodano

tonies Creative Tonie - Pirat

tonies Creative Tonie -​ Pirat

  • prazen disk
  • za zvočne knjige in pesmi
  • čas predvajanja: 90 minut
€ 12,99

Razprodano

Avdio figura Tonie - Der kleine Elefant, der so gerne einschlafen möchte (V NEMŠČINI)

tonies Avdio figura Tonie -​ Der kleine Elefant, der so gerne einschlafen möchte (V NEMŠČINI)

  • popolno za zvečer
  • spodbuja domišljijo
  • trajanje: 34 minut
€ 16,99

Razprodano

Tinti Skrinja zakladov za kad

Tinti Skrinja zakladov za kad

  • 18 visokokakovostnih izdelkov
  • zabava in nega v enem
  • tudi za občutljivo kožo
€ 19,99

Dostava do 13. oktober

tonies Creative Tonie - Pošast

tonies Creative Tonie -​ Pošast

  • za ustvarjalne otroke
  • individualno snemanje
  • trajanje: 90 minut
€ 16,99

Dostava do 5. oktober

tonies Tonie USB polnilna postaja

tonies Tonie USB polnilna postaja

  • polnjenje na poti
  • dolžina kabla skoraj 1,5 metra
  • enostavno prepoznaven status polnjenja
€ 22,99

Razprodano

tetesept® Šumeča tablete za kopanje

tetesept® Šumeča tablete za kopanje

  • za otroke, stare 6 let in več
  • sadni vonji
  • peneča kopel v obliki tablete
€ 0,89

Dostava do 5. oktober

Vodni igralni center - akvarij, 239 x 206 x 86 cm

Bestway Vodni igralni center -​ akvarij, 239 x 206 x 86 cm

  • odstranljiv tobogan
  • z vodnim razpršilcem
  • zmogljivost vode: 308 litrov
€ 34,99

Razprodano