Namaki - ličila za otroke

Palete, svinčniki in seti za ličenje z ekološkim certifikatom

Znamka Namaki ustvarja otroška ličila z ekološkim certifikatom, ki so skladna s standardi CE za igrače in omogočajo prosto pot največji ustvarjalnosti. Odkrijte to barvito, varno in trajnostno kozmetiko.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Namaki: 1 - 30 od 41 izdelkov

Namaki My Secret Play Make-up

Namaki My Secret Play Make-​up, Fawn

  • 7x senčil
  • 1x aplikator
  • 1x ogledalo
€ 22,32 € 27,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Pencil Sharpener

Namaki Pencil Sharpener

  • idealno za make-up svinčnike znamke namaki
  • dimenzije: 35 × 26 × 26 mm
€ 3,12 € 3,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Butterfly Face Painting Kit

Namaki Butterfly Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting po 6 g
  • toza, vijolična, zlato rumena in bela
  • 1x čopič in 1x Tattoo-Sheet
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Dostava do 2. oktober

Namaki Water-based Face Painting

Namaki Water-​based Face Painting, Black (6 g)

  • prekrivne barve
  • kremasta tekstura
  • hipoalergeno in koži prijazno
€ 5,59 (€ 931,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Namaki Balzam za ustnice

Namaki Balzam za ustnice, Vanilla (3,50 g)

  • nežne barve in sijaj
  • vlaži in varuje
€ 10,99 (€ 3.140,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Namaki Lip Gloss

Namaki Lip Gloss, Pink glitter (6 ml)

  • svetlikajoč zaključek
  • okusen vonj breskve
  • negovalne lastnosti
€ 11,99 (€ 1.998,33 / l)

Dostava do 2. oktober

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

  • 6 x Colour Pencil po 2,1 g
  • za praktično in natančno ličenje
  • enostavno odstranjevanje
€ 27,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Mermaid Face Painting Kit

Namaki Mermaid Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting po 6 g
  • roza, svetlo modra, srebrno siva in bela
  • 1x čopič in 1x Tattoo-Sheet
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Dostava do 2. oktober

Namaki Intergalactical World Box

Namaki Intergalactical World Box

  • 1x 3-barvni komplet za poslikavo obraza
  • 2x barvni svinčnik za obraz in bleščeči puder
  • 1x list s tetovažami
€ 34,10 € 35,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Blue Sparkling Pouch

Namaki Blue Sparkling Pouch

  • 1x 3-Colors Eyeshadow Palette, 3g
  • 1x Lip Gloss, 6 ml
€ 29,99

Dostava do 2. oktober

Namaki 3-Colors Eyeshadow Palette

Namaki 3-​Colors Eyeshadow Palette, Spring

  • 3 x senčilo
  • 1 x aplikator
  • 1 x ogledalo
€ 14,99 (€ 4.996,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Namaki Special FX Sponge

Namaki Special FX Sponge

  • ustvari spektakularne učinke
  • enostavno za nanašanje barv
  • za večkratno uporabo
€ 3,89

Dostava do 2. oktober

Namaki Worlds of Horrors Box

Namaki Worlds of Horrors Box

  • 1x 3-barvni komplet za poslikavo obraza
  • 2x barvna svinčnika
  • 1x lažna kri in goba
€ 35,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Rainbow Box

Namaki Rainbow Box

  • 1x 3-barvni komplet za poslikavo obraza
  • 2x barvni svinčnik za obraz in 1x maskara za lase
  • 1x pola tatto nalepk za otroke
€ 35,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Devil & Spider set za barvanje obraza

Namaki Devil & Spider set za barvanje obraza

  • 3x barve, 3,5 g
  • črna, bela in rdeča
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Pumpkin & Skeleton set za barvanje obraza

Namaki Pumpkin & Skeleton set za barvanje obraza

  • 3x barve, 3,5 g
  • črna, bela in oranžna
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Knight & Superhero set za barvanje obraza

Namaki Knight & Superhero set za barvanje obraza

  • 3x barva, 3,5 g
  • črna, modra in srebrna
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Ninja & Superhero set za barvanje obraza

Namaki Ninja & Superhero set za barvanje obraza

  • 3x barve, 3,5 g
  • črna, rdeča in zlata
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Princess & Unicorn set za barvanje obraza

Namaki Princess & Unicorn set za barvanje obraza

  • 3x barva, 3,5 g
  • bela, turkiz in roza
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Pirate & Ladybird set za barvanje obraza

Namaki Pirate & Ladybird set za barvanje obraza

  • 3x barva, 3,5 g
  • rdeča, bela in črna
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Enchanted Worlds Box

Namaki Enchanted Worlds Box

  • 1x 3-barvni komplet za poslikavo obraza
  • 2x barvni svinčnik za obraz in bleščeči puder
  • 1x list s tetovažami
€ 35,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Unicorn Face Painting Kit

Namaki Unicorn Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting po 6 g
  • roza, svetlo modra, zlato rumena in bela
  • 1x čopič in 1x Tattoo-Sheet
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Dostava do 2. oktober

Namaki Set of 4 Face Painting Slim Pencils

Namaki Set of 4 Face Painting Slim Pencils, rumena/bela/turkizna/roza

  • za natančne linije
  • prijetno mehka tekstura
  • enostavno odstranjevanje
€ 19,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Latex Sponges

Namaki Latex Sponges

  • 4 x gobica
  • za nanašanje in blendoranje ličil
  • praktična oblika
€ 3,19

Dostava do 2. oktober

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

  • 6x Skin Color Pencil, po 2,1 g
  • za natančno in praktično uporabo
  • koži prijazne barve
€ 27,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

  • 6 x Skin Colour Pencil po 2,1 g
  • praktično in natančno
  • varno in koži prijazno
€ 27,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Double-Tip Hair Mascara Pink - Purple

Namaki Double-​Tip Hair Mascara Pink -​ Purple, 7 ml

  • idealno za otroke
  • enostaven za nanos in izpiranje
  • varna receptura
€ 18,99 (€ 2.712,86 / l)

Dostava do 2. oktober

Namaki Lion & Giraffe set za barvanje obraza

Namaki Lion & Giraffe set za barvanje obraza

  • 3x barve, 3,5 g
  • bela, rjava in zlata
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Tiger & Fox set za barvanje obraza

Namaki Tiger & Fox set za barvanje obraza

  • 3x barve, 3,5 g
  • črna, bela in oranžna
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Namaki Clown & Harlequin set za barvanje obraza

Namaki Clown & Harlequin set za barvanje obraza

  • 3x barve, 3,5 g
  • modra, bela in rdeča
  • 1x čopič
€ 13,99

Dostava do 2. oktober