Jack N' Jill - naravni izdelki za nego zob in nego otrok

Naravna kozmetika za vso družino

Znamka Jack N' Jill, ustanovljena v 40. letih prejšnjega stoletja, daje velik poudarek naravnim sestavinam, okolju prijazni embalaži in otrokom prilagojenemu dizajnu. Posebej izstopajo zobne ščetke z ročaji iz koruznega škroba brez gensko spremenjenih organizmov, ki so biorazgradljivi in primerni za recikliranje.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Jack N' Jill: 16 izdelkov

Jack N' Jill Peneča kopel Blissful Bubbles

Jack N' Jill Peneča kopel Blissful Bubbles, 300 ml

  • prijeten vonj
  • brez sulfatov
  • nežna do kože
€ 10,99 (€ 36,63 / l)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Naravna zobna pasta

Jack N' Jill Naravna zobna pasta, Borovnica (50 g)

  • brez fluoridov in sladkorja
  • zelo blaga
  • za otroke in odrasle
€ 6,59 (€ 131,80 / kg)

Dostava do 2. oktober

Buzzy Brush glave ščetke 2 kosa naslednjik

Jack N' Jill Buzzy Brush glave ščetke 2 kosa naslednjik, 2 kos.

  • z dvema različnima barvama
  • super mehke ščetine
  • enostavna zamenjava
€ 7,79 (€ 3,90 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Naprstna zobna ščetka iz silikona (korak 1)

Jack N' Jill Naprstna zobna ščetka iz silikona (korak 1), 2 kos.

  • dvojno pakiranje
  • varno in higiensko čiščenje
  • enostavna za uporabo
€ 5,99 (€ 3,00 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Tooth Buddy Set Strawberry

Jack N' Jill Tooth Buddy Set Strawberry

  • 1x zobna ščetka Bunny
  • 1x zobna pasta Strawberry, 50 g
  • za otroke od 12 meseca naprej
€ 9,49

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Šampon in gel za prhanje

Jack N' Jill Šampon in gel za prhanje, 300 ml

  • za telo in lase
  • zelo nežen
  • s pomarančo, ylang ylangom in kokosom
€ 10,99 (€ 36,63 / l)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Tickle Tooth nadomestne ščetke

Jack N' Jill Tickle Tooth nadomestne ščetke, 2 kos.

  • 2. stopnja - za 18-36+ mesecev
  • posebej mehka
€ 7,79 (€ 3,90 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Fairy Floss palčke z nitko

Jack N' Jill Fairy Floss palčke z nitko, 30 kos.

  • biorazgradljivo
  • drsi enostavno in nežno
  • v igrivem dizajnu
€ 4,99 (€ 0,17 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Zvočna zobna ščetka Tickle Tooth za otroke

Jack N' Jill Zvočna zobna ščetka Tickle Tooth za otroke

  • 1x zobna ščetka
  • 2x glave ščetke (stopnja 1 in 2)
  • 1x AAA baterija
€ 18,99

Dostava do 2. oktober

Buzzy Brush električna zobna ščetka z glasbo

Jack N' Jill Buzzy Brush električna zobna ščetka z glasbo

  • za otroke od 3 let dalje
  • pred otroci zaščiten predal za baterije
  • z vključenimi 6 nalepkami
€ 28,99

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Gel za prve zobke

Jack N' Jill Gel za prve zobke, 15 g

  • s kamilico in ognjičem
  • primerno po 4 mesecu
  • veganski izdelek
€ 9,99 (€ 666,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Krpice za čiščenje zob

Jack N' Jill Krpice za čiščenje zob

  • nežni in varni
  • praktične in higienično pakirane
  • tudi za najmlajše
€ 7,99

Dostava do 9. oktober

Jack N' Jill Silikonska zobna ščetka (stopnja 2)

Jack N' Jill Silikonska zobna ščetka (stopnja 2)

  • iz medicinskega silikona
  • s ščitnikom
  • idealno za dojenčke in malčke
€ 5,99

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Mega Berry zobna pasta

Jack N' Jill Mega Berry zobna pasta, 200 g

  • za otroke od 6 mesecev naprej
  • s ksilitolom in ognjičem
  • brez fluora
€ 19,99 (€ 99,95 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Jack N' Jill Bio zobna ščetka

Jack N' Jill Bio zobna ščetka, Zajček

  • otrokom prijazno oblikovanje
  • z zaobljenimi ščetinami
  • biorazgradljiv ročaj
€ 4,59

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Silikonska zobna ščetka (stopnja 3)

Jack N' Jill Silikonska zobna ščetka (stopnja 3)

  • enostavna za uporabo
  • iz medicinskega silikona
  • za otroke od 2-5 let
€ 5,99

Dostava do 9. oktober