JOIK - nežna naravna kozmetika iz Estonije

Veganske formule brez dišav in barvil

Znamka JOIK ustvarja nežno in naravno kozmetiko, ki je popolna za dojenčke. Izdelki so veganski, brez dišav in razviti posebej za občutljivo kožo ter so odlična izbira za vsakodnevno nego najmlajših.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

JOIK: 4 izdelki

JOIK for BABY izredno nežen losjon za telo

JOIK for BABY izredno nežen losjon za telo, 150 ml

  • vlaži
  • hrani
  • primerno za nego občutljive odrasle kože
€ 19,09 (€ 127,27 / l)

Dostava do 2. oktober

for BABY sproščujoče sivkino olje za telo in kopel

JOIK for BABY sproščujoče sivkino olje za telo in kopel, 100 ml

  • neguje ter pomirja
  • poskrbi za mehkobo
  • s sproščujočo sivko
€ 14,09 (€ 140,90 / l)

Dostava do 2. oktober

JOIK for BABY izredno nežna čistilna pena

JOIK for BABY izredno nežna čistilna pena, 150 ml

  • za kožo in lase
  • izredno nežno
€ 18,09 (€ 120,60 / l)

Dostava do 2. oktober

JOIK for BABY izredno nežno milo za telo

JOIK for BABY izredno nežno milo za telo, 100 g

  • izredno nežno
  • hranilna olja
  • primerno tudi za nego občutljive kože odraslih
€ 12,09 (€ 120,90 / kg)

Dostava do 2. oktober