Lilikiwi - 100% naravna kozmetika za otroke

Varni, trajnostni in zabavni izdelki za ustno higieno

Znamka Lilikiwi ponuja inovativne in naravne izdelke za nego otrok, ki združujejo varnost, trajnost ter učenje.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Vsebnost fluorida
Filter

Lilikiwi: 5 izdelkov

Lilikiwi Zobna pasta z jabolkom in hruško

Lilikiwi Zobna pasta z jabolkom in hruško, 30 ml

  • enostavno doziranje
  • vsebnost fluorida: 1000 ppm
  • za ponovno polnjenje
€ 10,99 (€ 366,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Lilikiwi Krema za obraz in telo

Lilikiwi Krema za obraz in telo, 50 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • osvežilno in vlažilno
  • enostavna uporaba
€ 19,99 (€ 399,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Lilikiwi Čistilna pena za obraz in telo

Lilikiwi Čistilna pena za obraz in telo, 250 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • uporablja se lahko od rojstva naprej
  • brez sulfatov in nežno do kože
€ 19,89 (€ 79,56 / l)

Dostava do 5. oktober

Lilikiwi Zobna pasta z malino in ličijem

Lilikiwi Zobna pasta z malino in ličijem, 30 ml

  • idealno za mlečne zobe
  • vsebnost fluorida: 1000 ppm
  • za ponovno polnenje
€ 10,99 (€ 366,33 / kg Odcejena masa)

Trenutno ni na zalogi

Lilikiwi Šampon

Lilikiwi Šampon, 150 ml

  • za občutljivo lasišče
  • bez sulfatov in blago
  • formula, ki ne draži kože
€ 16,89 (€ 112,60 / l)

Trenutno ni na zalogi