Little Siberica BIO Baby Cream-Powder, 75 ml

Tudi za občutljiv plenični predel

€ 5,89

(€ 78,53 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • z negovalnimi lastnostmi
  • ob iritacijah

Pogosto naročeno skupaj z Phitofilos Baby rižev škrob, 100 ml

Little Siberica BIO Baby Cream-Powder, 75 ml € 5,89 (€ 78,53 / l)
Phitofilos Baby rižev škrob, 100 ml € 8,29 (€ 82,90 / l)
Skupna cena: € 14,18
Opis

Ta krema, ki deluje podobno kot otroški puder, ščiti kožo pred škodljivimi vplivi okolja in jo po kopeli neguje. Njena formulacija vsebuje izvlečke petoprstnika (Potentilla fruticosa), sivke in timijana.

Uporaba:

  • Zadostno količino negovalne kreme nanesite na očiščeno dojenčkovo kožo in nežno vmasirajte.
Št. izd.: XEC-NS-20850
Vsebina: 75 ml
EAN: 4743318103440
Št.-Proizvajalca: 20850
Blagovna znamka: Little Siberica BIO
Značilnosti izdelka: vegansko
Tip kože: občutljiva koža
Certifikati in pečati odobritve: ECOCERT - Cosmos Organic, Vegan Society
Sestavine (INCI)

Aqua, Distarch Phosphate, Melilotus Albus Extract[1], Glycerin, Dasiphora Fruticosa Water[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Extract[1], Iris Sibirica Root Extract (WH)[1], Juniperus Sibirica Needle Extract (WH)[1], Hesperis Sibirica Flower/Leaf/Stem Extract (WH)[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Gellan Gum, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave

WH - wild harvest

Pravne informacije
Proizvajalec: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estonija, www.eurobiolab.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Little Siberica BIO Baby Cream-Powder

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder