Little Siberica BIO - certificirana naravna kozmetika

Peneče kopeli, kreme, izdelki 2-v-1 in še veliko več, popolno za občutljivo otroško kožo

Linija Little Siberica BIO združuje nežne ekološke hidrolate in izvlečke divjih sibirskih zelišč v certificiranih formulah, ki so idealne za občutljivo otroško kožo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

Little Siberica BIO: 10 izdelkov

Little Siberica BIO Baby Bath Gel

Little Siberica BIO Baby Bath Gel, 250 ml

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • izredno nežen
  • z rastlinskimi tenzidi
€ 7,59 (€ 30,36 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Moisturizing Milk

Little Siberica BIO Baby Moisturizing Milk, 50 ml

  • za občutljivo dojenčkovo kožo
  • pomirja
  • odlična vlažilna nega
€ 3,49 (€ 69,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby 2in1 Hair & Body

Little Siberica BIO Baby 2in1 Hair & Body, 50 ml

  • nežen do kože in las
  • vlaži
  • ne peče ob stiku z očmi
€ 3,49 (€ 69,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Flower Bath

Little Siberica BIO Baby Flower Bath, 250 ml

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • mehka pena
  • nebeški vonj
€ 7,59 (€ 30,36 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Cream-Powder

Little Siberica BIO Baby Cream-​Powder, 75 ml

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • z negovalnimi lastnostmi
  • ob iritacijah
€ 5,89 (€ 78,53 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Bath Foam

Little Siberica BIO Baby Bath Foam, 160 ml

  • za občutljivo nego dojenčkove kože
  • nežno čiščenje
  • pomirja in neguje
€ 7,59 (€ 47,44 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Soap

Little Siberica BIO Baby Soap, 250 ml

  • za nežne dojenčkove roke
  • odstrani umazanijo
  • premaguje bakterije
€ 7,59 (€ 30,36 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Herbal Bath

Little Siberica BIO Baby Herbal Bath, 250 ml

  • idealno za večerne rituale
  • vlažilna nega
  • zagotavlja prožnost
€ 7,59 (€ 30,36 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Delicate Intimate Gel

Little Siberica BIO Baby Delicate Intimate Gel, 250 ml

  • za občutljivo in občutljivo otroško kožo
  • pH nevtralno
  • ščiti mikrofloro
€ 6,49 (€ 25,96 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Daily Care Cream

Little Siberica BIO Baby Daily Care Cream, 75 ml

  • za občutljivo dojenčkovo kožo
  • pomirja
  • neguje
€ 5,89 (€ 78,53 / l)

Dostava do 5. oktober