LOGONA - LOGODENT, izdelki za otroško ustno higieno

Idealno za občutljive zobe in dlesni

Linija LOGODENT Kids znamke LOGONA ponuja nežno ustno higieno za najmlajše. Gel zobne paste vsebujejo naravne sestavine, kot so ksilitol, silicijev dioksid in rastlinski izvlečki (na primer kamilice in nepozebnika), ki negujejo dlesni in nežno odstranjujejo zobne obloge. So brez sintetičnega fluora in umetnih barvil.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

LOGONA: 3 izdelki

LOGONA Kids Happy Berry zobna pasta

LOGONA Kids Happy Berry zobna pasta, 75 ml

  • brez fluora
  • za otroke od 0 let naprej
  • z otrokom prijazno aromo
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober

LOGONA Junior Cool Mint zobna pasta

LOGONA Junior Cool Mint zobna pasta, 75 ml

  • nežno čiščenje in svežina
  • za otroke stare 6 let in več
  • s fluoridom
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober

LOGONA Kids Funny Orange zobna pasta

LOGONA Kids Funny Orange zobna pasta, 75 ml

  • brez fluorida
  • za otroke od 0. leta starosti
  • otrokom prijazen sadni okus
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober