Mixa - nežna kozmetika

Že od leta 1924, ustvarjeno v Franciji z najboljšimi sestavinami za občutljivo kožo

Znamka Mixa je bila ustanovljena v Franciji leta 1924 in je že več kot 90 let specializirana za nego občutljive kože.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve
Filter

Mixa: 5 izdelkov

Mixa Pantenol Comfort krema za takojšnjo nego

Mixa Pantenol Comfort krema za takojšnjo nego, 50 ml

  • za zelo občutljivo kožo
  • za otroke stare 3 leta in več
  • brez parabenov in parfumov
€ 6,59 (€ 131,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Panthenol Comfort krema za pomiritev kože

Mixa Panthenol Comfort krema za pomiritev kože, 400 ml

  • idealno za občutljivo kožo
  • za telo, obraz in roke
  • z rastlinskim glicerinom
€ 8,19 (€ 20,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Mixa Panthenol Comfort Body Balm

Mixa Panthenol Comfort Body Balm, 250 ml

  • za zelo občutljivo kožo
  • za vso družino
  • formula brez dišav
€ 5,79 (€ 23,16 / l)

Dostava do 2. oktober

Mixa Ceramide Protect Body Lotion

Mixa Ceramide Protect Body Lotion, 250 ml

  • za suho kožo
  • formula brez dišav
  • vlažilna nega
€ 5,79 (€ 23,16 / l)

Dostava do 2. oktober

Mixa Ceramide Protect krema za krepitev kože

Mixa Ceramide Protect krema za krepitev kože, 400 ml

  • za zelo suho kožo
  • formula brez dišav
  • s skvalanom
€ 8,19 (€ 20,48 / l)

Dostava do 2. oktober