Odkrijte novosti v trgovini babymondino!

Izberite le najboljše za vas in vašega otroka

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Licencirani liki in igre Jezik Highlights
Filter

Novosti: 1 - 30 od 121 izdelkov

Natracare Higienski vložki Maxi Super

Natracare Higienski vložki Maxi Super, 12 kos.

  • iz 97 % rastlinskih materialov
  • posamični ovoji iz papirja
  • zanesljivo prileganje tudi brez krilc
€ 2,63 € 3,29 (€ 0,22 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Pripomočki za krepitev mišic medeničnega dna, 6-delni set

bodyotics Pripomočki za krepitev mišic medeničnega dna, 6-​delni set, 6 kos.

  • izdelano iz medicinskega silikona
  • 5 velikosti: 50g - 130g
  • hipoalergeno in brez BPA
€ 49,99 (€ 8,33 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Create N Colour Dinozavri – raptor in stegozaver

Create N Colour Dinozavri – raptor in stegozaver

  • od 3. leta naprej
  • iz lesa za ustvarjanje in barvanje
  • za večkratno uporabo za neskončno zabavo
€ 11,19 € 13,99

Dostava do 5. oktober

Zvočna figura Tonie - Sing Kinderlieder - Timmy Traktor & Seine Freunde - Ferien auf dem Bauernhof (V NEMŠČINI)

tonies Zvočna figura Tonie -​ Sing Kinderlieder -​ Timmy Traktor & Seine Freunde -​ Ferien auf dem Bauernhof (V NEMŠČINI)

  • od 1. leta starosti
  • 20 novih pesmic o kmetiji
  • čas predvajanja: pribl. 60 minut
€ 19,99

Dostava do 5. oktober

tonies Nahrbtnik

tonies Nahrbtnik, Morsko zelena

  • od 3. leta starosti
  • velikost: 23,5 x 27 x 13 cm
  • vključuje mini kreativno figurico Tonie
€ 48,99

Dostava do 5. oktober

tonies Stoječi regal - mavrica

tonies Stoječi regal -​ mavrica

  • zabavno pospravljanje
  • prostor za 40 figuric Tonie in zvočnik
  • z magnetnimi trakovi
€ 38,99

Dostava do 5. oktober

tonies Stoječi regal - hiša

tonies Stoječi regal -​ hiša

  • zabavno pospravljanje
  • prostor za 40 figuric Tonie in zvočnik
  • z magnetnimi trakovi
€ 38,99

Dostava do 5. oktober

Natracare Safe to Flush vlažen toaletni papir

Natracare Safe to Flush vlažen toaletni papir, 30 kos.

  • izdelan iz 100 % pravega papirja
  • varen za splakovanje
  • biološko razgradljiv v vodi
€ 2,69 (€ 0,09 / kos.)

Dostava do 13. oktober

MOGLi Schleich paket, vijoličen

MOGLi Schleich paket, vijoličen, 250 g

  • 1x hrustljavi kakavovo-oreškasti piškoti
  • 1x sadni borovničev pire v vrečki
  • 1x originalni mladič orangutana schleich®
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Schleich paket, rjav

MOGLi Schleich paket, rjav, 250 g

  • 1x hrustljavi kakavovi piškoti
  • 1x kremast kakavov sadni pire v vrečki
  • 1x originalni mladič slona schleich®
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Schleich paket, rumen

MOGLi Schleich paket, rumen, 250 g

  • 1x hrustljavi piškoti Jungle
  • 1x sadni mangov pire v vrečki
  • 1x originalni levji mladič schleich®
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Natracare Vložki Maxi Night Time

Natracare Vložki Maxi Night Time, 10 kos.

  • izjemno vpojni za noč
  • popolnoma brez plastike in primerni za kompostiranje
  • brez parfuma in klora
€ 5,09 (€ 0,51 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Zvočna figura Tonie - My First Tonies - Bauernhof Set (V NEMŠČINI)

tonies Zvočna figura Tonie -​ My First Tonies -​ Bauernhof Set (V NEMŠČINI)

  • od 1. leta starosti
  • za poslušanje, učenje in sodelovanje
  • čas predvajanja: pribl. 36 minut
€ 41,99

Dostava do 5. oktober

Pripomočki za vadbo medeničnega dna, 2-delni set

bodyotics Pripomočki za vadbo medeničnega dna, 2-​delni set

  • 2 velikosti – 65 g in 95 g
  • izdelano iz medicinskega silikona
  • hipoalergeno in brez BPA
€ 39,99

Dostava do 5. oktober

Natracare Dnevni vložki Ultra thin

Natracare Dnevni vložki Ultra thin, 22 kos.

  • hrbtna stran iz škroba, ki ščiti pred iztekanjem
  • zanesljiv oprijem brez drsenja
  • praktično posamično pakirani
€ 3,69 (€ 0,17 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Super

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Super, 10 kos.

  • dvojno jedro iz eko celuloze
  • nedrseče prileganje s krilci
  • posamični ovoji iz rastlinskega škroba
€ 3,39 (€ 0,34 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Regular

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Regular, 12 kos.

  • s praktičnimi krilci
  • brez dišav
  • posamični ovoji iz rastlinskega škroba
€ 3,39 (€ 0,28 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Long

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Long, 8 kos.

  • udobna dolžina za močnejše dni
  • iz 95 % rastlinskih surovin
  • lepilo brez BPA za zanesljivo prileganje
€ 3,39 (€ 0,42 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Tamponi Super Plus

Natracare Tamponi Super Plus, 20 kos.

  • vpojnost: 12–15 g
  • zanesljiva zaščita
  • brez klora in dišav
€ 4,99 (€ 0,25 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • za občutljivo kožo in lase
  • za otroke in odrasle
  • ohranja zaščitno pregrado kože
€ 15,92 € 19,99 (€ 106,13 / l)

Dostava do 14. oktober

Natracare Tamponi Super

Natracare Tamponi Super, 20 kos.

  • vpojnost 9–12 g
  • brez dišav in belil
  • brez umetnih dodatkov
€ 4,69 (€ 0,23 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Dnevni vložki Tanga

Natracare Dnevni vložki Tanga, 30 kos.

  • ozek kroj za string in tanga spodnje perilo
  • prilagodljivo prileganje zaradi posebne oblike
  • material, primeren za kompostiranje
€ 2,89 (€ 0,10 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Dnevni vložki Mini

Natracare Dnevni vložki Mini, 30 kos.

  • majhen format z ravnim krojem
  • jedro iz vpojne eko celuloze
  • lepilo brez BPA
€ 2,89 (€ 0,10 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Dnevni vložki Normal

Natracare Dnevni vložki Normal, 18 kos.

  • čudovito mehki
  • iz 94 % rastlinskih materialov
  • popolnoma brez plastike in veganski
€ 2,99 (€ 0,17 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Slim vložki za inkontinenco

Natracare Slim vložki za inkontinenco, 20 kos.

  • biorazgradljivo
  • apsorpcijska zmogljivost do 100 ml
  • popolnoma brez supervpojnih gelov
€ 6,19 (€ 0,31 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Dnevni vložki Curved

Natracare Dnevni vložki Curved, 30 kos.

  • ergonomsko ukrojen z zaobljeno obliko
  • pritrjevanje z lepilom brez BPA
  • zračen material
€ 2,99 (€ 0,10 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Tamponi Normal

Natracare Tamponi Normal, 20 kos.

  • vpojnost: 6–9 g
  • brez dišav in belil
  • brez umetnih dodatkov
€ 4,99 (€ 0,25 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Robčki za intimno nego

Natracare Robčki za intimno nego, 12 kos.

  • primerni tudi za občutljivo kožo
  • brez alkoholnih dodatkov, ki izsušujejo
  • embalaža iz plastike brez BPA
€ 2,89 (€ 0,24 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Bio otroški vlažilni robčki

Natracare Bio otroški vlažilni robčki, 50 kos.

  • biološko razgradljivi in primerni za kompostiranje
  • z dragocenimi bio rastlinskimi olji
  • brez alkohola in mikroplastike
€ 5,59 (€ 0,11 / kos.)

Dostava do 5. oktober

tonies Mini stoječi regal - gora

tonies Mini stoječi regal -​ gora

  • zabavno pospravljanje
  • barvito
  • prostor za do 25 figuric Tonie
€ 27,99

Dostava do 5. oktober