Akcija - izdelki za starše

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Za starše: 10 izdelkov

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30 % hitrejše črpanje
  • nežna toplota + sesalna moč 300 mmHg
  • dvojno zatesnjene silikonske prirobnice
€ 339,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • nežna funkcija gretja
  • nastavljiva moč sesanja in hitrost
  • ergonomska zasnova
€ 209,99 € 299,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Mama Still Smoothie - rdeče sadje in jabolka

HiPP Mama Still Smoothie -​ rdeče sadje in jabolka, 200 ml

  • pijača s sadnim sokom
  • z železom, jodom in cinkom
  • vegansko in brez glutena
€ 1,59 € 1,99 (€ 7,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Negovalno olje za nosečnost

Weleda Negovalno olje za nosečnost, 100 ml

  • ščiti kožo pred izsušitvijo
  • izboljša elastičnost vezivnega tkiva
  • za gladko in svilnato mehko kožo
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Natracare Higienski vložki Maxi Super

Natracare Higienski vložki Maxi Super, 12 kos.

  • iz 97 % rastlinskih materialov
  • posamični ovoji iz papirja
  • zanesljivo prileganje tudi brez krilc
€ 2,63 € 3,29 (€ 0,22 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Weleda Olje za masažo prsi

Weleda Olje za masažo prsi, 50 ml

  • ogreva prsi
  • s koromačem, sivko in majaronom
  • spodbuja krvni obtok
€ 11,20 € 14,09 (€ 224,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Duchesse Digitalni test nosečnosti

Duchesse Digitalni test nosečnosti

  • enostaven za uporabo
  • z zvočnim signalom
  • rezultati v 3 minutah
€ 7,59 € 7,99

Dostava do 2. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • naravni magnezij
  • liposomsko železo
  • prijetno sladek okus
€ 22,42 € 23,99 (€ 149,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Emil – die Flasche® Baby Set

Emil – die Flasche® Baby Set, BIO-​Črte

  • za hranjenje in pitje iz čistega stekla
  • 100% tesnjenje
  • v odličnem darilnem setu
€ 37,42 € 49,99

Dostava do 2. oktober

Testni trakovi za ugotavljanje nosečnosti

Duchesse Testni trakovi za ugotavljanje nosečnosti

  • enostavna uporaba
  • rezultat v 3 minutah
  • zagotovljeno 99% jamstvo
€ 3,27 € 3,49

Dostava do 2. oktober