Akcija - izdelki za nego dojenčkov in otrok

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Novorojenčki in otroci: 1 - 30 od 33 izdelkov

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 kos.)

  • obnovi pH kože
  • losjon z 99% vode
  • brez alkohola in parfuma
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 4

Pampers Plenice Premium Protection vel. 4, 174 kos.

  • izjemna mehkoba
  • DERMACOMFORT notranji flis
  • telesna teža: 9 - 14 kg
€ 60,76 € 75,99 (€ 0,35 / kos.)

Brezplačna dostava do 5. oktober

Weleda Junior zobna pasta v gelu

Weleda Junior zobna pasta v gelu, 50 ml

  • od 6 let
  • s 1450 ppm fluorida
  • učinkovito čiščenje in zaščita
€ 3,56 € 4,49 (€ 71,20 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • optimalna nega na področju plenic
  • nežno neguje
€ 6,47 € 8,09 (€ 86,27 / l)

Dostava do 5. oktober

PAEDIPROTECT Sprej za zaščito kože pred soncem ZF 50+

PAEDIPROTECT Sprej za zaščito kože pred soncem ZF 50+, 150 ml

  • hitro se absorbira
  • vegansko in brez dišav
  • brez oktokrilena
€ 11,11 € 13,09 (€ 74,07 / l)

Dostava do 5. oktober

Družinska krema za zaščito kože pred soncem ZF 50+

PAEDIPROTECT Družinska krema za zaščito kože pred soncem ZF 50+, 200 ml

  • brez oktokrilena
  • enostavno za nanašanje
  • z izvlečkom regrata
€ 15,16 € 18,99 (€ 75,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida, 125 kos.

  • nežno polirajo
  • za otroke starejše od 3 let
  • nežen okus
€ 4,80 € 6,09 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

lavera Darilni set Hello Baby

lavera Darilni set Hello Baby

  • 1x šampon in losjon za umivanje, 200 ml
  • 1x negovalno olje za dojenčke, 100 ml
  • 1x zaščitna krema za plenično področje, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Dostava do 5. oktober

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-kokosom in vanilijo

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-​kokosom in vanilijo, 500 ml

  • tropski vonj
  • za celotno družino
  • dragocena, negovalna receptura
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 5. oktober

happybrush SuperKids zobna pasta

happybrush SuperKids zobna pasta, 75 ml

  • za otroke od 2. leta naprej
  • z okusom po žvečilnem gumiju in meti
  • vsebnost fluora: 1000 ppm
€ 2,80 € 2,99 (€ 37,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Negovalno mleko z ognjičem

Weleda Negovalno mleko z ognjičem, 200 ml

  • za prožnost
  • pomirja
  • varuje občutljivo kožo odraslih
€ 9,28 € 11,69 (€ 46,40 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Balzam z ognjičem za mraz in veter

Weleda Balzam z ognjičem za mraz in veter, 30 ml

  • optimalen za nežno kožo obraza
  • z zaščitnim čebeljim voskom
  • pusti koži dihati
€ 5,96 € 7,49 (€ 198,67 / l)

Dostava do 5. oktober

Sol de Ibiza Natural Mineral Sunscreen SPF 30

Sol de Ibiza Natural Mineral Sunscreen SPF 30, 100 g

  • za obraz in telo
  • visoka UVA/UVB zaščita širokega spektra
  • brez plastike in vegansko
€ 20,80 € 26,49 (€ 208,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Badger Balm Baby krema za sončenje s kamilico ZF 30

Badger Balm Baby krema za sončenje s kamilico ZF 30, 87 ml

  • uravnotežena zaščita UVA in UVB
  • vodoodporen in odporen na znoj
  • vlaži in hrani
€ 13,59 € 16,99 (€ 156,21 / l)

Dostava do 5. oktober

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • za občutljivo kožo in lase
  • za otroke in odrasle
  • ohranja zaščitno pregrado kože
€ 15,92 € 19,99 (€ 106,13 / l)

Dostava do 15. oktober

Little Swimmers plavalne plenice vel. 2 - 3

Huggies® Little Swimmers plavalne plenice vel. 2 -​ 3, 12 kos.

  • brez puščanja
  • enostaven za oblačenje in slačenje
  • telesna teža: 3 - 8 kg
€ 6,12 € 6,49 (€ 0,51 / kos.)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Milo z ognjičem in ovsom

La Saponaria Milo z ognjičem in ovsom, 100 g

  • za vse tipe kože
  • negovalne lastnosti
  • z oljem petitgraina
€ 3,12 € 3,99 (€ 31,20 / kg)

Dostava do 5. oktober

Denttabs Bambusova zobna ščetka za otroke

Denttabs Bambusova zobna ščetka za otroke

  • super-mehka
  • majhna glava krtače z Nylon-6 ščetinami
  • ročaj je primeren za kompostiranje
€ 3,61 € 3,89

Dostava do 5. oktober

Cose della Natura Scilnate spužve

Cose della Natura Scilnate spužve, Velik, 12-​14 g

  • primerne za vse tipe kože
  • izredno nežna površina
  • za čiščenje obraza in telesa
€ 30,87 € 32,99

Trenutno ni na zalogi

Planet Kid Apricot and Coconut Oil

Planet Kid Apricot and Coconut Oil, 150 ml

  • kot olje za telo in dodatek kopeli
  • hidrira in neguje
  • brez sulfatov
€ 11,30 € 11,99 (€ 75,33 / l)

Dostava do 5. oktober

SUN Kids Sensitive zaščita in nega mleko za sončenje ZF 50+

NIVEA SUN Kids Sensitive zaščita in nega mleko za sončenje ZF 50+, 200 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • testirano pri pediatrih
  • zmanjša tveganje za alergije
€ 16,95 € 19,99 (€ 84,75 / l)

Dostava do 5. oktober

Sarazen Klešče za klope 2 v 1

Sarazen Klešče za klope 2 v 1

  • neboleče in varno
  • z vgrajenim prijemalnim delom
  • za majhne in velike klope
€ 2,39 € 2,99

Dostava do 5. oktober

Tinti Čarobna krpa

Tinti Čarobna krpa

  • pralna brisača
  • čisti bombaž
  • vesel podvodni motiv
€ 2,37 € 2,59

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel, 300 ml

  • za vse tipe kože
  • praktična uporaba
  • vlaži
€ 10,79 (€ 35,97 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-6 let

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-​6 let, 75 ml

  • 100 % varno za zaužitje
  • nežen okus po vaniliji
  • z izvlečkom bio kamilice in kalcijevim laktatom
€ 5,60 € 5,99 (€ 74,67 / l)

Dostava do 5. oktober

lavera Olje za nego dojenčkov

lavera Olje za nego dojenčkov, 100 ml

  • idealno za občutljivo otroško kožo
  • z bio mandljevim in bio jojobinim oljem
  • vlaži
€ 6,64 € 6,99 (€ 66,40 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby Anthyllis Krema za telo

Baby Anthyllis Krema za telo, 100 ml

  • idealno za suho kožo
  • z bio izvlečki kamilice in riža
  • hranilno in negovalno
€ 8,07 € 8,59 (€ 80,70 / l)

Dostava do 5. oktober

Officina Naturae Body Cream

Officina Naturae Body Cream, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • vlažilno in zaščitno
  • izjemno nežno in brez vonja
€ 23,65 € 24,99 (€ 118,25 / l)

Dostava do 5. oktober

Koutouzis Natural Sea Sponges Naravna spužva "Silk"

Koutouzis Natural Sea Sponges Naravna spužva "Silk", ca. 5 cm

  • visoko kakovostna in vzdržljiva
  • beljena
  • v različnih velikostih
€ 1,09

Dostava do 5. oktober

2in1 gel za prhanje in šampon za otroke z aloe vero in ovsom

Essentiq 2in1 gel za prhanje in šampon za otroke z aloe vero in ovsom, 250 ml

  • optimalno za občutljivo kožo
  • nahrani
  • navlaži
€ 10,77 € 11,39 (€ 43,08 / l)

Dostava do 5. oktober