Planet Kid - naravna kozmetika za otroke od 3. leta naprej

Brez škodljivih snovi in primerno za občutljivo kožo najmlajših

Planet Kid je francoska znamka nežnih izdelkov za nego otrok, ki združujejo naravnost, varnost in zabavo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

Planet Kid: 15 izdelkov

Planet Kid Arnica Bump Stick

Planet Kid Arnica Bump Stick, 11 ml

  • osveži in pomiri
  • kot nalašč za potovanja
  • prijeten vonj
€ 7,29 (€ 662,73 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Apricot and Coconut Oil

Planet Kid Apricot and Coconut Oil, 150 ml

  • kot olje za telo in dodatek kopeli
  • hidrira in neguje
  • brez sulfatov
€ 11,30 € 11,99 (€ 75,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Brightness Apricot Shampoo

Planet Kid Brightness Apricot Shampoo, 200 ml

  • za vse vrste las
  • nič več solz
  • za enostavno česanje
€ 7,69 (€ 38,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Mild Toothpaste with Fluoride & Calcium

Planet Kid Mild Toothpaste with Fluoride & Calcium, 50 ml

  • blago čiščenje
  • krepi sklenino
  • z okusom jagode
€ 4,39 (€ 87,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Šampon Solid Star

Planet Kid Šampon Solid Star, 15 g

  • posebej blag
  • razčesavanje in sijaj
  • priročna oblika
€ 4,59 (€ 306,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Tangle Free Raspberry Shampoo

Planet Kid Tangle Free Raspberry Shampoo, 200 ml

  • za vse vrste las
  • nič več solz
  • za enostavno česanje
€ 7,69 (€ 38,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Nadomestne glave za Stand-up zobno ščetko

Planet Kid Nadomestne glave za Stand-​up zobno ščetko, 2 kos.

  • za otroke od 3 do 6 let
  • mehke ščetine
  • majn odpadkov
€ 3,59 (€ 1,80 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Stand-up zobna ščetka 3-6 let

Planet Kid Stand-​up zobna ščetka 3-​6 let

  • za otroke od 3 do 6 let
  • mehke ščetine
  • zamenljiva glava s ščetinami
€ 5,59

Dostava do 5. oktober

Extra Mild Peach & Mango Nourishing Cream

Planet Kid Extra Mild Peach & Mango Nourishing Cream, 100 ml

  • blag-saden vonj
  • intenzivna vlaga
  • prijetna tekstura
€ 9,59 (€ 95,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel, 300 ml

  • za vse tipe kože
  • praktična uporaba
  • vlaži
€ 10,79 (€ 35,97 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme, 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • posebej prijazno do kože
  • z nežnim vonjem po zeliščih
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Pink Party Bath Salt Rose & Pomegranate

Planet Kid Pink Party Bath Salt Rose & Pomegranate, 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • posebej prijazno do kože
  • s sadno-cvetličnim vonjem
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Good Sleep Bath Salt Cornflower & Sweet Orange

Planet Kid Good Sleep Bath Salt Cornflower & Sweet Orange, 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • posebej prijazno do kože
  • z vonjem sivke
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Milk & Honey Vegetal Soap

Planet Kid Milk & Honey Vegetal Soap, 50 g

  • za občutljivo kožo
  • šosebej blago
  • priročna oblika
€ 5,59 (€ 111,80 / kg)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Organic Wipes

Planet Kid Organic Wipes, 40 kosi

  • nežno čiščenje
  • brez alkohola
  • praktično za potovanja
€ 3,99 (€ 0,10 / kos.)

Trenutno ni na zalogi