Primavera Bio jojobino olje, 100 ml

Čisto, oksidacijsko stabilno rastlinsko olje

€ 18,99

(€ 189,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • hladno stiskano
  • vlažilno

Pogosto naročeno skupaj z Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

Primavera Bio jojobino olje, 100 ml € 18,99 (€ 189,90 / l)
Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml € 17,19 (€ 34,38 / l)
Skupna cena: € 36,18
Opis

Hladno stiskano jojobino olje je oksidacijsko stabilno rastlinsko olje, ki neguje vse tipe kože. Koži zagotavlja dolgotrajno vlago in nudi intenzivne negovalne lastnosti. PRIMAVERA ga ponuja v najčistejši obliki.

Uporaba: Vmasirajte v vlažno kožo.

Št. izd.: XEC-PRIM-74357
Vsebina: 100 ml
EAN: 4086900743571
Št.-Proizvajalca: 74357
Blagovna znamka: Primavera
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, dermatološko testirano, brez dišav, hladno stiskano, zmanjšana vsebnost plastike, vegansko
Tip kože: za vsak tip kože
Certifikati in pečati odobritve: Leaping Bunny, NaTrue
Konsistenca/odmerna oblika: olje
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Del telesa: celotno telo
Sestavine (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Primavera Bio jojobino olje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder