Masažna olja za dojenčke in otroke

Preučena in formulirana za nežno masažo občutljive kože

Masažna olja za dojenčke in otroke, zasnovana za občutljivo kožo in trenutke vsakodnevne sprostitve. Nežne formule z milino spremljajo masažo. Idealna za vsakodnevno nego kože najmlajših.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Masažna olja: 8 izdelkov

Weleda Olje za dojenčkov trebušček

Weleda Olje za dojenčkov trebušček, 50 ml

  • za občutljivo kožo
  • izredno nežna nega
  • z majoramom, kamilico in kardamomom
€ 11,89 (€ 237,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil, 110 ml

  • za občutljivo kožo
  • z vrtnico in ognjičem
  • hrani in vlaži
€ 21,99 (€ 199,91 / l)

Dostava do 5. oktober

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil, 100 ml

  • vlaži
  • zagotavlja mehko kožo
  • primerno tudi za nosečnice
€ 10,49 (€ 104,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Yukies Tummy Massage Stick

Yukies Tummy Massage Stick, 20 g

  • za občutljivo kožo
  • za masažo dojenčkov
  • s kakavovim maslom
€ 14,99 (€ 749,50 / kg)

Dostava do 15. oktober

I Provenzali Baby masažno olje

I Provenzali Baby masažno olje, 150 ml

  • vlažilne lastnosti
  • zagotavlja prožnost
  • primerno tudi za nego temenc
€ 6,49 (€ 43,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Provida Organics sensetive baby massage oil

Provida Organics sensetive baby massage oil, 100 ml

  • za občutljivo dojenčkovo kožo
  • pomirja
  • z omega 6 maščobnimi kislinami
€ 21,99 (€ 219,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Beauty Baby Best Mommy masažna krema

Beauty Baby Best Mommy masažna krema, 200 ml

  • tudi za masažo dojenčka
  • z negovalnim karitejevim maslom
  • mehka konsistenca
€ 2,59 (€ 12,95 / l)

Dostava do 13. oktober

Dentinox mazilo za trebušček

Dentinox Dentinox mazilo za trebušček, 50 ml

  • gladka tekstura
  • 99 % sestavin naravnega izvora
  • nežen vonj sivke
€ 5,99 (€ 119,80 / l)

Dostava do 13. oktober