Vlažilni losjoni za mehko otroško kožo

Za nahranjeno in navlaženo kožo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Vlažilni losjoni: 1 - 30 od 69 izdelkov

lavera Darilni set Hello Baby

lavera Darilni set Hello Baby

  • 1x šampon in losjon za umivanje, 200 ml
  • 1x negovalno olje za dojenčke, 100 ml
  • 1x zaščitna krema za plenično področje, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Dostava do 2. oktober

Mixa Pantenol Comfort krema za takojšnjo nego

Mixa Pantenol Comfort krema za takojšnjo nego, 50 ml

  • za zelo občutljivo kožo
  • za otroke stare 3 leta in več
  • brez parabenov in parfumov
€ 6,59 (€ 131,80 / l)

Dostava do 2. oktober

HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože

HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože, 300 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • z bio mandljevim oljem in pantenolom
  • brez mikroplastike in parabenov
€ 4,99 (€ 16,63 / l)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Negovalna krema za obraz in telo

Penaten Baby Negovalna krema za obraz in telo, 100 ml

  • za nežno kožo dojenčkov
  • vlaži
  • se hitro absorbira
€ 4,39 (€ 43,90 / l)

Dostava do 2. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv negovalna krema

HiPP Baby Soft Sensitiv negovalna krema , 75 ml

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • za telo in obraz
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Negovalno mleko z ognjičem

Weleda Negovalno mleko z ognjičem, 200 ml

  • za prožnost
  • pomirja
  • varuje občutljivo kožo odraslih
€ 9,28 € 11,69 (€ 46,40 / l)

Dostava do 2. oktober

PAEDIPROTECT Losjon za nego kože

PAEDIPROTECT Losjon za nego kože, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • vegansko in brez dišav
  • z izvlečkom bambusa
€ 3,39 (€ 16,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Panthenol Comfort krema za pomiritev kože

Mixa Panthenol Comfort krema za pomiritev kože, 400 ml

  • idealno za občutljivo kožo
  • za telo, obraz in roke
  • z rastlinskim glicerinom
€ 8,19 (€ 20,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo, 250 ml

  • za suho in razpokano kožo
  • 100% naravno
  • gladilne lastnosti
€ 25,49 (€ 101,96 / l)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Ultra Sensitiv negovalni losjon

Penaten Baby Ultra Sensitiv negovalni losjon, 400 ml

  • primerno za zelo občutljivo kožo
  • brez parfumov in barvil
  • vlaži
€ 5,99 (€ 14,98 / l)

Dostava do 2. oktober

lavera Basis Sensitiv Creme

lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml

  • za zelo suho kožo
  • za zaščito in intenzivno hidracijo
  • ima mehčalne lastnosti
€ 5,99 (€ 39,93 / l)

Dostava do 2. oktober

Mixa Panthenol Comfort Body Balm

Mixa Panthenol Comfort Body Balm, 250 ml

  • za zelo občutljivo kožo
  • za vso družino
  • formula brez dišav
€ 5,79 (€ 23,16 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Krema za roke Skin Food

Weleda Krema za roke Skin Food, 10 ml

  • naravna bazična nega
  • deluje pomirjevalno
  • že več kot 85 let klasika v skupini Weleda
€ 1,99 (€ 199,00 / l)

Dostava do 2. oktober

lavera Krema za nego dojenčkov in otrok

lavera Krema za nego dojenčkov in otrok, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • z aloe vero in rastlinskim lanolinom
  • zagotavlja dolgotrajno hidracijo
€ 4,99 (€ 66,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare Bodylotion

Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • nežna in vlažilna
  • z bio olivnim oljem in pšeničnimi otrobi
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Čarobni balzam iz ognjiča

Weleda Čarobni balzam iz ognjiča, 25 g

  • za vse tipe kože
  • brez vonja
  • za telo in obraz
€ 8,99 (€ 359,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mixa Ceramide Protect Body Lotion

Mixa Ceramide Protect Body Lotion, 250 ml

  • za suho kožo
  • formula brez dišav
  • vlažilna nega
€ 5,79 (€ 23,16 / l)

Dostava do 2. oktober

Ultra Sensitiv negovalna krema za obraz in telo

Penaten Baby Ultra Sensitiv negovalna krema za obraz in telo, 100 ml

  • za zelo občutljivo kožo
  • vlaži
  • ščiti in neguje
€ 4,79 (€ 47,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Mixa Ceramide Protect krema za krepitev kože

Mixa Ceramide Protect krema za krepitev kože, 400 ml

  • za zelo suho kožo
  • formula brez dišav
  • s skvalanom
€ 8,19 (€ 20,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare negovalna krema

Töpfer Babycare negovalna krema, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • z bio ognjičem
  • zagotavlja vlago
€ 3,49 (€ 46,53 / l)

Dostava do 2. oktober

PAEDIPROTECT Krema za intenzivno nego

PAEDIPROTECT Krema za intenzivno nego, 75 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • s karitejevim in kokosovim oljem
  • vegansko in brez dišav
€ 3,59 (€ 47,87 / l)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Negovalni losjon

Penaten Baby Negovalni losjon, 400 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • vlažilna
  • neguje in ščiti
€ 5,59 (€ 13,98 / l)

Dostava do 2. oktober

Extra Mild Peach & Mango Nourishing Cream

Planet Kid Extra Mild Peach & Mango Nourishing Cream, 100 ml

  • blag-saden vonj
  • intenzivna vlaga
  • prijetna tekstura
€ 9,59 (€ 95,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Alteya Organics Organic Kids & Baby Balm

Alteya Organics Organic Kids & Baby Balm, 90 ml

  • za občutljivo in razdraženo kožo
  • z andiroba oljem in čebeljim voskom
  • intenzivno neguje in hrani
€ 17,99 (€ 199,89 / l)

Dostava do 2. oktober

farfalla Varovalno mazilo za kožo SOS

farfalla Varovalno mazilo za kožo SOS, 30 ml

  • za grobo in zahtevno kožo
  • vlaži in regenerira
  • pomirja
€ 12,99 (€ 433,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • deluje vlažilno in mehčalno
  • primerno od rojstva naprej
€ 9,99 (€ 49,95 / l)

Dostava do 2. oktober

ecolunes Baby krema za obraz in telo

ecolunes Baby krema za obraz in telo, 100 ml

  • od rojstva dalje
  • za vse tipe kože
  • nežna formulacija
€ 4,99 (€ 49,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Skin

Memì - Natural Baby Care Soft Skin, 200 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • neguje obraz in telo
  • intenzivno vlaženje
€ 18,99 (€ 94,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Krema za telo

Baby Anthyllis Krema za telo, 100 ml

  • idealno za suho kožo
  • z bio izvlečki kamilice in riža
  • hranilno in negovalno
€ 8,07 € 8,59 (€ 80,70 / l)

Dostava do 2. oktober

Officina Naturae Body Cream

Officina Naturae Body Cream, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • vlažilno in zaščitno
  • izjemno nežno in brez vonja
€ 23,65 € 24,99 (€ 118,25 / l)

Dostava do 2. oktober