Primavera Bio ognjičevo olje, 100 ml

Hranljiv oljni izvleček iz bio cvetov ognjiča

€ 15,99

(€ 159,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • ima zaščitne lastnosti
  • tudi za zunanji intimni predel

Pogosto naročeno skupaj z Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

Primavera Bio ognjičevo olje, 100 ml € 15,99 (€ 159,90 / l)
Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml € 17,19 (€ 34,38 / l)
Skupna cena: € 33,18
Opis

Ta oljni macerat iz bio ognjičevih cvetov deluje zaščitno, hranilno in obdajajoče. Idealno je za občutljivo, razdraženo in pordelo kožo, kakor tudi zunanjo uporabo na intimnem predelu.

Uporaba: Vmasirajte v vlažno kožo in razdražene predele kože.

Št. izd.: XEC-PRIM-74354
Vsebina: 100 ml
EAN: 4086900743540
Št.-Proizvajalca: 74354
Blagovna znamka: Primavera
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, dermatološko testirano, zmanjšana vsebnost plastike, vegansko
Tip kože: občutljiva koža
Certifikati in pečati odobritve: Leaping Bunny, NaTrue
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem, suhem in temnem mestu
Del telesa: celotno telo
Sestavine (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave

Vsebuje izvleček rožmarina za stabilizacijo

Pravne informacije
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Primavera Bio ognjičevo olje