Pumpkin Organics - kaša v vrečkah za stiskanje

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Kaša v vrečkah: 4 izdelki

Bio Quetschie - buča, hruška, jabolko, sliva in oves

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ buča, hruška, jabolko, sliva in oves, 100 g

  • od 8. meseca
  • 35 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - korenček, hruška, sladki krompir in brokoli

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ korenček, hruška, sladki krompir in brokoli, 100 g

  • od 6. meseca
  • 70 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - hruška, jagoda, sladki krompir, rdeča pesa, banana in oves

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ hruška, jagoda, sladki krompir, rdeča pesa, banana in oves, 100 g

  • od 6. meseca
  • 30 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - buča, sladki krompir, hruška, banana in borovnica

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ buča, sladki krompir, hruška, banana in borovnica, 100 g

  • od 6. meseca
  • 70 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 2. oktober