Pumpkin Organics - prigrizki za malčke in otroke

Bio prigrizki, ovsene ploščice, kašice in še veliko več

Pumpkin Organics izdeluje priročne in okusne prigrizke za otroke, ki poenostavijo vsakdanje družinsko življenje in naredijo čas za prigrizek resnično poseben.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Pumpkin Organics: 7 izdelkov

Bio Quetschie - buča, hruška, jabolko, sliva in oves

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ buča, hruška, jabolko, sliva in oves, 100 g

  • od 8. meseca
  • 35 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio zelenjavni zvitki - buča, paradižnik in špinača

Pumpkin Organics Bio zelenjavni zvitki -​ buča, paradižnik in špinača, 20 g

  • od 12. meseca
  • z dodatno zelenjavo
  • brez dodanega sladkorja & soli
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio lečine palčke - paradižnik, korenček in zelišča

Pumpkin Organics Bio lečine palčke -​ paradižnik, korenček in zelišča, 20 g

  • od 12. meseca starosti
  • brez alergenov
  • brez dodanega sladkorja & soli
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - korenček, hruška, sladki krompir in brokoli

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ korenček, hruška, sladki krompir in brokoli, 100 g

  • od 6. meseca
  • 70 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - hruška, jagoda, sladki krompir, rdeča pesa, banana in oves

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ hruška, jagoda, sladki krompir, rdeča pesa, banana in oves, 100 g

  • od 6. meseca
  • 30 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - buča, sladki krompir, hruška, banana in borovnica

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ buča, sladki krompir, hruška, banana in borovnica, 100 g

  • od 6. meseca
  • 70 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Pumpkin Organics Bio ovsena ploščica - datlji in kokos

Pumpkin Organics Bio ovsena ploščica -​ datlji in kokos, 20 g

  • od 12. meseca
  • s 43,5 % ovsa
  • brez dodanega sladkorja
€ 0,89 (€ 44,50 / kg)

Dostava do 2. oktober