Čistilni losjoni za dojenčke in otroke

Idealno za nežno in učinkovito čiščenje

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Čistilni losjoni: 1 - 30 od 37 izdelkov

Weleda Gel za prhanje in šampon z ognjičem

Weleda Gel za prhanje in šampon z ognjičem, 200 ml

  • ščiti pred izsušitvijo
  • formula brez mila
  • ne draži oči
€ 8,29 (€ 41,45 / l)

Dostava do 5. oktober

lavera Darilni set Hello Baby

lavera Darilni set Hello Baby

  • 1x šampon in losjon za umivanje, 200 ml
  • 1x negovalno olje za dojenčke, 100 ml
  • 1x zaščitna krema za plenično področje, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Dostava do 5. oktober

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-kokosom in vanilijo

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-​kokosom in vanilijo, 500 ml

  • tropski vonj
  • za celotno družino
  • dragocena, negovalna receptura
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel, 300 ml

  • za vse tipe kože
  • praktična uporaba
  • vlaži
€ 10,79 (€ 35,97 / l)

Dostava do 5. oktober

Memì - Natural Baby Care First Touch Oil

Memì - Natural Baby Care First Touch Oil, 200 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • idealno za kožo in lase
  • primerno od rojstva
€ 16,99 (€ 84,95 / l)

Dostava do 5. oktober

YOPE Shower Gel for Kids Cranberry & Lavender

YOPE Shower Gel for Kids Cranberry & Lavender, 400 ml

  • za otroško kožo od 3. leta starosti naprej
  • osvežujoča dišava
  • nežni rastlinski izvlečki
€ 7,99 (€ 19,98 / l)

Dostava do 5. oktober

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-ananasom in limono

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-​ananasom in limono, 500 ml

  • eksotičen vonj
  • za celotno družino
  • dragocena, negovalna nega
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel, 300 ml

  • za občutljivo kožo
  • Brez mila in nežno do kože
  • primerno za uporabo od rojstva naprej
€ 9,99 (€ 33,30 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Baby nežna čistilna krema Rose

farfalla Baby nežna čistilna krema Rose, 145 ml

  • za občutljiv tip kože
  • pomirja
  • nežen vonj
€ 15,99 (€ 110,28 / l)

Dostava do 5. oktober

NeBiolina Bebé Bath Body & Hair

NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml

  • za lase in telo
  • negovalne lastnosti
  • brez mila in nežno do kože
€ 8,69 (€ 17,38 / l)

Dostava do 5. oktober

youfreen Body Wash

youfreen Body Wash, minty energy (200 ml)

  • za občutljivo kožo
  • nežno čisti
  • nežna, mehka pena
€ 8,99 (€ 44,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Memì - Natural Baby Care Cloud Wash

Memì - Natural Baby Care Cloud Wash, 200 ml

  • za občutljivo kožo in lase
  • posebej nežno in prijazno do kože
  • ščiti pred izsušitvijo
€ 16,99 (€ 84,95 / l)

Dostava do 5. oktober

youfreen Body Wash Sporty Lemon

youfreen Body Wash Sporty Lemon, 200 ml

  • za mlado, občutljivo kožo
  • hranljiva in zaščitna formula
  • sveža aroma mešanice citrusov
€ 8,99 (€ 44,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Little Siberica BIO Baby Bath Gel

Little Siberica BIO Baby Bath Gel, 250 ml

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • izredno nežen
  • z rastlinskimi tenzidi
€ 7,59 (€ 30,36 / l)

Dostava do 5. oktober

youfreen Body Wash Bloomy Orange

youfreen Body Wash Bloomy Orange, 200 ml

  • za mlado, občutljivo kožo
  • deluje zaščitno in hranilno
  • s cvetlično-citrusnim vonjem
€ 8,99 (€ 44,95 / l)

Dostava do 5. oktober

benecos Family Size Shower Gel "Fruity Beauty"

benecos Family Size Shower Gel "Fruity Beauty", 950 ml

  • za vse tipe kože
  • s sladkim vonjem manga
  • od 3 let naprej
€ 9,99 (€ 10,52 / l)

Dostava do 5. oktober

youfreen Funky Breeze Shower Bar

youfreen Funky Breeze Shower Bar, 75 g

  • za vse tipe kože
  • z mediteranskim pridihom
  • za prožnost kože
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

Officina Naturae Trd šampon in milo Baby

Officina Naturae Trd šampon in milo Baby, 50 g

  • nežna pena
  • negovalne lastnosti
  • priročen
€ 9,99 (€ 199,80 / kg)

Dostava do 5. oktober

youfreen Lovely Berry Shower Bar

youfreen Lovely Berry Shower Bar, 75 g

  • za vse tipe kože
  • za prožnost
  • trajnostno in okolju prijazno
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Baby čistilno olje

Pilogen Carezza Bio Bio Baby čistilno olje, 250 ml

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • odstrani ostanke mleka
  • pomiri kožo
€ 9,69 (€ 38,76 / l)

Dostava do 5. oktober

Eliah Sahil Bio otroški prah za prhanje melona

Eliah Sahil Bio otroški prah za prhanje melona, 90 g

  • izredno nežen
  • formula z nevtralnim pH-jem
  • s sadnim vonjem
€ 9,99 (€ 111,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

dieNikolai Bio-Baby set sončni žarki

dieNikolai Bio-​Baby set sončni žarki

  • za nežno in občutljivo otroško kožo
  • 1x bio baby negovalna kopel, 195 ml
  • 1x bio baby negovalna krema, 80 ml
€ 45,49

Dostava do 5. oktober

benecos Family Size Shower Gel "Garden Pleasure"

benecos Family Size Shower Gel "Garden Pleasure", 950 ml

  • za vse tipe kože
  • varuje ter neguje
  • od 3 let naprej
€ 9,99 (€ 10,52 / l)

Dostava do 5. oktober

Uoga Uoga Hair & Body Wash EFA

Uoga Uoga Hair & Body Wash EFA, 250 ml

  • za občutljivo kožo in lase
  • očisti nežno in temeljito
  • z odličnimi nalepkami
€ 18,09 (€ 72,36 / l)

Dostava do 5. oktober

tetesept® Kids zabavna kopalna sluz

tetesept® Kids zabavna kopalna sluz, 100 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • za večkratno uporabo
  • za prhanje in kopanje
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

NeBiolina Bebé Extra-mild Baby Dermo Cleanser

NeBiolina Bebé Extra-​mild Baby Dermo Cleanser, 500 ml

  • vlaži
  • brez mila in nežno do kože
  • z negovalnimi riževimi proteini
€ 8,69 (€ 17,38 / l)

Dostava do 5. oktober

NeBiolina Soap-free Dermo Cleanser

NeBiolina Soap-​free Dermo Cleanser, 500 ml

  • za občutljivo kožo
  • izjemno nežno do kože
  • z izvlečkom ovsa in aloe vero
€ 8,69 (€ 17,38 / l)

Dostava do 5. oktober

Losjon za prhanje z bio ovsom in prebiotiki

La Saponaria Losjon za prhanje z bio ovsom in prebiotiki, 200 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • vlaži kožo
  • posebej nežno
€ 8,99 (€ 44,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil

Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

  • za zelo suho in občutljivo kožo
  • za dojenčke, otroke in odrasle
  • ščiti pred izgubo vlage
€ 17,19 (€ 34,38 / l)

Dostava do 5. oktober

Penaten Baby Krema za kopanje in tuširanje

Penaten Baby Krema za kopanje in tuširanje, 400 ml

  • za nežno kožo dojenčkov
  • za kopanje brez solz
  • z 1/3 negovalnega losjona
€ 4,59 (€ 11,48 / l)

Dostava do 5. oktober