Izdelki za čiščenje telesa in las otrok

Peneče kopeli, šamponi, robčki, mila in še veliko več

Izdelki za čiščenje telesa in las otrok z nežnimi formulami, primernimi za občutljivo kožo. Peneče kopeli, šamponi, mila in robčki spremljajo vsakodnevno nego. Idealni za dojenčke in otroke.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Čiščenje telesa in las: 1 - 30 od 134 izdelkov

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir, 50 kos.

  • za občutljivo kožo
  • mehko in ultra nežno
  • brez parfumov in pH nevtralno za kožo
€ 1,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 kos.)

  • obnovi pH kože
  • losjon z 99% vode
  • brez alkohola in parfuma
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Beauty Baby Zaščitni oljno-losjonski robčki

Beauty Baby Zaščitni oljno-​losjonski robčki, 85 kos.

  • ponovno namastijo kožo
  • za obraz, roke in plenični predel
  • z repičnim oljem in izvlečkom rožmarina
€ 2,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

HiPP Soft & Pure vlažni robčki

HiPP Soft & Pure vlažni robčki, 144 kos.

  • za suho, občutljivo kožo
  • brez dišav
  • posebej nežno
€ 5,89 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki - akcijsko 5-paketno paktiranje

HiPP Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki -​ akcijsko 5-​paketno paktiranje , 240 kos.

  • brez parfuma
  • brez eteričnih olj
  • od 1. dneva življenja naprej
€ 6,59 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 5. oktober

PAEDIPROTECT 2 v 1 šampon in losjon za umivanje

PAEDIPROTECT 2 v 1 šampon in losjon za umivanje, 200 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • za otroke in odrasle
  • blage čistilne snovi
€ 3,69 (€ 18,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Pampers Vlažni robčki Fresh Clean

Pampers Vlažni robčki Fresh Clean , 1.200 kos.

  • zelo mehki
  • nežno čistijo
  • ščitijo kožo
€ 32,49 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Weleda Gel za prhanje in šampon z ognjičem

Weleda Gel za prhanje in šampon z ognjičem, 200 ml

  • ščiti pred izsušitvijo
  • formula brez mila
  • ne draži oči
€ 8,29 (€ 41,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Pampers Vlažni robčki Sensitive

Pampers Vlažni robčki Sensitive, 1.200 kos.

  • brez parfumov, alkohola in barvil
  • z vlakni rastlinskega izvora
  • dermatološko testirano
€ 32,49 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Urtekram Calendula Children's Shampoo

Urtekram Calendula Children's Shampoo, 500 ml

  • za mehke lase
  • ohranja lasišče v ravnovesju
  • vlaži
€ 12,49 (€ 24,98 / l)

Dostava do 5. oktober

lavera Darilni set Hello Baby

lavera Darilni set Hello Baby

  • 1x šampon in losjon za umivanje, 200 ml
  • 1x negovalno olje za dojenčke, 100 ml
  • 1x zaščitna krema za plenično področje, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Dostava do 5. oktober

Otroški gel za tuširanje 3v1, šampon in balzam z vonjem jagodičja

NIVEA Otroški gel za tuširanje 3v1, šampon in balzam z vonjem jagodičja, 250 ml

  • nežno čisti
  • neguje lase
  • posebej blag
€ 3,49 (€ 13,96 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Wheat Protein Sensitive šampon

farfalla Wheat Protein Sensitive šampon, 200 ml

  • za normalne lase
  • tudi za občutljivo lasišče
  • za uravnoteženje in vlaženje
€ 13,99 (€ 69,95 / l)

Dostava do 5. oktober

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-kokosom in vanilijo

SANTE Naturkosmetik Gel za prhanje z bio-​kokosom in vanilijo, 500 ml

  • tropski vonj
  • za celotno družino
  • dragocena, negovalna receptura
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Memì - Natural Baby Care Leave In

Memì - Natural Baby Care Leave In, 150 ml

  • za nežne lase dojenčkov
  • primerno od 12. meseca
  • brez izpiranja
€ 13,99 (€ 93,27 / l)

Dostava do 5. oktober

NIVEA Kopel in šampon za dojenčke za lahko noč

NIVEA Kopel in šampon za dojenčke za lahko noč, 200 ml

  • suha, normalna in občutljiva koža
  • z naravnim mandljevim oljem
  • kompleks dišav SleepEssence™
€ 3,99 (€ 19,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Penaten Baby Šampon

Penaten Baby Šampon, 400 ml

  • za umivanje las brez solz
  • neguje lase
  • enostavno izpiranje
€ 3,69 (€ 9,23 / l)

Dostava do 5. oktober

Memì - Natural Baby Care Hair Gentle

Memì - Natural Baby Care Hair Gentle, 200 ml

  • za nežne lase dojenčkov
  • nežna formula No-Tears
  • uravnoveša in neguje
€ 13,99 (€ 69,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • za občutljivo kožo in lase
  • za otroke in odrasle
  • ohranja zaščitno pregrado kože
€ 15,92 € 19,99 (€ 106,13 / l)

Dostava do 15. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 kos.

  • izdelano iz 99 % čiste vode
  • posebej razvito za občutljivo kožo
  • priročno doziranje enega robčka
€ 5,69 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Bio otroški vlažilni robčki

Natracare Bio otroški vlažilni robčki, 50 kos.

  • biološko razgradljivi in primerni za kompostiranje
  • z dragocenimi bio rastlinskimi olji
  • brez alkohola in mikroplastike
€ 5,59 (€ 0,11 / kos.)

Dostava do 5. oktober

alviana Naturkosmetik Baby vlažilni robčki za občutljivo kožo

alviana Naturkosmetik Baby vlažilni robčki za občutljivo kožo, 48 kos.

  • za občutljivo otroško kožo
  • z rastlinskimi pralnimi snovmi
  • narejeno iz celuloznih vlaken, ki jih je mogoče kompostirati
€ 3,19 (€ 0,07 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Baby & Kids Detangler

Babyton Baby & Kids Detangler, 200 ml

  • za občutljivo lasišče
  • olajša razčesavanje
  • za naraven sijaj in prožnost
€ 6,89 (€ 34,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Hydrophil 2in1 Kids Shower & Shampoo

Hydrophil 2in1 Kids Shower & Shampoo, vidra (200 ml)

  • za občutljivo kožo in lasišče
  • za lažje razčesavanje in gladkost
  • pH nevtralno za kožo
€ 3,99 (€ 19,95 / l)

Dostava do 19. oktober

LILLYDOO Vlažilni robčki z 99 % vode

LILLYDOO Vlažilni robčki z 99 % vode, 60 kos.

  • nežno čisti
  • z bio mandljevim oljem
  • brez parfumov in plastike
€ 4,09 (€ 0,07 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Otroški gel za tuširanje 3v1, šampon in balzam z vonjem jabolka

NIVEA Otroški gel za tuširanje 3v1, šampon in balzam z vonjem jabolka, 250 ml

  • ekstra blaga formula
  • z bio aloe vero
  • brez vlečenja, brez solz
€ 3,49 (€ 13,96 / l)

Dostava do 5. oktober

Planet Kid Brightness Apricot Shampoo

Planet Kid Brightness Apricot Shampoo, 200 ml

  • za vse vrste las
  • nič več solz
  • za enostavno česanje
€ 7,69 (€ 38,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Memì - Natural Baby Care Baby Oil

Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • primerno tudi pri temenicah
  • hranilno in zaščitno delovanje
€ 16,99 (€ 113,27 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Baby šampon in gel za umivanje 2 v 1

ecolunes Baby šampon in gel za umivanje 2 v 1, 300 ml

  • od rojstva dalje
  • za vse tipe las
  • za občutljivo kožo in lasišče
€ 5,89 (€ 19,63 / l)

Dostava do 5. oktober

alviana Naturkosmetik Baby losjon za umivanje in šampon

alviana Naturkosmetik Baby losjon za umivanje in šampon , 200 ml

  • za občutljivo dojenčkovo kožo in lase
  • posebej nežno
  • neguhje med kopanjem
€ 3,79 (€ 18,95 / l)

Dostava do 5. oktober