tetesept® - izdelki za prhanje in drugi izdelki

Barvite peneče kopeli in hranljivi geli za prhanje

Znamka tetesept® ponuja skrbno zasnovan izbor izdelkov za otroke, ki vključuje izdelke za kopanje, prhanje in še več. Z barvitimi dizajni, sadnimi vonji in skrbno izbranimi formulami spremeni vsakodnevno nego v zabavno izkušnjo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

tetesept®: 26 izdelkov

tetesept® Kids sirup proti kašlju

tetesept® Kids sirup proti kašlju, 168 g

  • od 1. leta starosti naprej
  • brez alkohola
  • z medom in islandskim mahom
€ 4,79 € 5,99 (€ 28,51 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog"

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog", 40 ml

  • z mandljevimi proteini, ki negujejo kožo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj po jagodah
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby kapljice za sproščanje trebuha

tetesept® Baby kapljice za sproščanje trebuha, 20 ml

  • od prvega dne naprej
  • naravna oljna osnova
  • vegansko in brez dodanega sladkorja
€ 7,19 (€ 359,50 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Sol za izpiranje nosu z morsko vodo

tetesept® Sol za izpiranje nosu z morsko vodo, 40 vreč.

  • za redno uporabo
  • brez konzervansov
  • primerno tudi za otroke, stare 3 leta in več
€ 6,49 (€ 72,43 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija"

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija", 40 ml

  • z negovalno formulo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj češnje
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Morska sol za otroško kopel "Hladnejše obdobje"

tetesept® Morska sol za otroško kopel "Hladnejše obdobje", 750 g

  • idealno za otroke, stare 3 leta in več
  • naravna eterična olja
  • z oljem evkaliptusa in poprove mete
€ 9,79 (€ 13,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Nogometna mrzlica"

tetesept® Kids peneča kopel "Nogometna mrzlica", 40 ml

  • za otroke, stare 2 leti in več
  • vodo obarva modro
  • svež vonj
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Kids kopalna bombica "Dino pustolovščina"

tetesept® Kids kopalna bombica "Dino pustolovščina"

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • sadni vonj limete
  • kopalna bombica z dinozaverskim presenečenjem
€ 3,99

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby kopel "Hladnejše obdobje"

tetesept® Baby kopel "Hladnejše obdobje", 100 ml

  • od 3. meseca naprej
  • blaga formula
  • s bio timijanom in bio mirto
€ 5,99 (€ 59,90 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Mavrična dežela"

tetesept® Kids peneča kopel "Mavrična dežela", 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • saden vonj
  • vodo obarva rožnato
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby balzam za nos za z angeliko

tetesept® Baby balzam za nos za z angeliko, 10 ml

  • za dojenčke, stare 3 mesece in več
  • blag vonj
  • brez mikroplastike
€ 5,99 (€ 599,00 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Lahko noč"

tetesept® Kids peneča kopel "Lahko noč", 40 ml

  • z negovalno aloe vero
  • z vijoličnim jedilnim barvilom
  • nežen vonj sivke
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Kids 2 v 1 gel za prhanje in šampon "Dino pustolovščina"

tetesept® Kids 2 v 1 gel za prhanje in šampon "Dino pustolovščina", 200 ml

  • blaga čistilna sredstva
  • s pantenolom in mandljevimi proteini
  • sadno-jabolčni vonj
€ 5,29 (€ 26,45 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids set za kopanje "Raj samorogov"

tetesept® Kids set za kopanje "Raj samorogov", 300 g

  • 2 x peneča kopel
  • 1 x 2 v 1 gel za prhanje in šampon
€ 9,09 (€ 30,30 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids kopalna bombica "Nogometna mrzlica"

tetesept® Kids kopalna bombica "Nogometna mrzlica"

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • vodo obarva modro
  • z eno od 5 žogic Flummis
€ 3,99

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "T-Rex-World"

tetesept® Kids peneča kopel "T-​Rex-​World", 40 ml

  • z aloe vero
  • z zelenim barvilom za živila
  • saden vonj jabolka
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Komandir Hov-hov"

tetesept® Kids peneča kopel "Komandir Hov-​hov", 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • vodo obarva oranžno
  • neguje s kakavovim maslom
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Monster Party "

tetesept® Kids peneča kopel "Monster Party ", 45 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • z oranžnim barvilom za živila
  • blaga formula
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids pršilo za nos

tetesept® Kids pršilo za nos, 20 ml

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • hipertonična mešanica mineralnih soli
  • ne povzroča odvisnosti
€ 5,09 (€ 254,50 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby balzam za masažo trebuščka

tetesept® Baby balzam za masažo trebuščka, 30 ml

  • za dojenčke, stare 1 mesec in več
  • z bio oljem komarčka in kumine
  • vlažilno
€ 4,99 (€ 166,33 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids zabavna kopalna sluz

tetesept® Kids zabavna kopalna sluz, 100 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • za večkratno uporabo
  • za prhanje in kopanje
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids kopel "Hladnejše obdobje"

tetesept® Kids kopel "Hladnejše obdobje", 125 ml

  • idealno za otroke, stare 3 leta in več
  • naravna eterična olja
  • z oljem smreke in poprove mete
€ 8,69 (€ 69,52 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Prha za izpiranje nosu z morsko vodo

tetesept® Prha za izpiranje nosu z morsko vodo

  • 2 zamenljiva nastavka
  • vključ. 4 vrečke s fiziološko raztopino
  • primerno tudi za otroke, stare 3 leta in več
€ 14,99

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids nočni balzam za hladnejše mesece

tetesept® Kids nočni balzam za hladnejše mesece, 30 ml

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • z evkaliptusovim oljem
  • vegansko in brez parafina
€ 5,09 (€ 169,67 / l)

Dostava do 13. oktober

Kids kopalna bombica "Savanska pustolovščina"

tetesept® Kids kopalna bombica "Savanska pustolovščina"

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • vodo obarva modro
  • vključuje 1 od 6 zbirateljskih živalskih figuric
€ 3,99

Dostava do 2. oktober

tetesept® Šumeča tablete za kopanje

tetesept® Šumeča tablete za kopanje

  • za otroke, stare 6 let in več
  • sadni vonji
  • peneča kopel v obliki tablete
€ 0,89

Dostava do 2. oktober