Weleda baby kopel za miren spanec z bio ognjičem in sivko, 200 ml

Razvajajoča aromatična kopel za večerno rutino najmlajših

€ 7,99

(€ 39,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 6. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 7. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • dišava sivke in nerolija
  • izjemno blaga Oil-to-Milk formula
  • ne draži oči

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Krema za dojenčke z ognjičem, 75 ml

Weleda baby kopel za miren spanec z bio ognjičem in sivko, 200 ml € 7,99 (€ 39,95 / l)
Weleda Krema za dojenčke z ognjičem, 75 ml € 6,47 (€ 86,27 / l)
Skupna cena: € 14,46
Opis

Nežna kopel s prijetnim vonjem sivke in nerolija je bila razvita kot spremljevalec otrokove večerne rutine. Njena Oil-to-Milk formula se raztopi v topli vodi za kopel, spoštuje kožno pregrado in ne draži oči.

Uporaba: V toplo kopel dodajte 2-3 kančke in premešajte.

Št. izd.: XEC-WEL-102091
Vsebina: 200 ml
EAN: 4001638590440
Št.-Proizvajalca: 1020911
Blagovna znamka: Weleda
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, brez mila, brez sulfatov, vegansko
Tip kože: občutljiva koža
Certifikati in pečati odobritve: NaTrue
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sucrose Stearate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Parfum, Calendula Officinalis Flower Extract, Aqua, Beta-Caryophyllene, Cedrus Atlantica Oil/Extract, Geraniol, Geranyl Acetate, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Terpineol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Nemčija, www.weleda.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Weleda baby kopel za miren spanec z bio ognjičem in sivko

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder