Alete - naravna hrana za dojenčke

Izdelano v skladu s tradicijo že 85 let

Z izdelki Alete svojemu dojenčku ponudite naravne izdelke, izbrane sestavine in tradicionalno prehrano. Blagovna znamka že 85 let združuje naravne sestavine v preglednih receptih za ozaveščeno prehrano že od samega začetka.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Alete bewusst: 1 - 30 od 38 izdelkov

Alete bewusst Mlečno žitni obrok - vanilija

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ vanilija, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • 100 % brez palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Mlečno-žitni obrok - piškoti

Alete bewusst Mlečno-​žitni obrok -​ piškoti, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • brez palmovega olja
  • s cinkom, jodom, železom in kalcijem
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober

Alete bewusst Bio kaša - pirini polnozrnati piškoti

Alete bewusst Bio kaša -​ pirini polnozrnati piškoti, 190 g

  • od 6. meseca starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • 100% brez palmovega olja
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Otroški piškoti

Alete bewusst Otroški piškoti, 180 g

  • od 8. meseca starosti
  • brez palmovega olja
  • praktična oblika
€ 2,69 (€ 14,94 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio žitna ploščica - banana, malina, jabolko

Alete bewusst Bio žitna ploščica -​ banana, malina, jabolko, 25 g

  • od 3. leta starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • brez umetnih arom
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio zelenjavna lazanja

Alete bewusst Bio zelenjavna lazanja, 250 g

  • od 1. leta
  • s kosi
  • okusna zelenjava
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio otroška lazanja

Alete bewusst Bio otroška lazanja, 220 g

  • od 8. meseca
  • z majhnimi koščki
  • idealno kot obrok za kosilo
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Mlečno žitni obrok - banana

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ banana, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • brez glutena in palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Bio pisana zelenjava in krompir z bio piščancem

Alete bewusst Bio pisana zelenjava in krompir z bio piščancem, 250 g

  • od 1 leta starosti
  • brez dodane soli in sladkorja
  • s koščki
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio vrtna zelenjava z bio puranom

Alete bewusst Bio vrtna zelenjava z bio puranom, 250 g

  • od 1. leta starosti
  • s koščki
  • z luštrekom in peteršiljem
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio zelenjava s špageti in bio puranom

Alete bewusst Bio zelenjava s špageti in bio puranom, 250 g

  • od 1 leta starosti
  • brez dodane soli in sladkorja
  • s koščki
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio testenine s paradižnikovo kremno sirno omako

Alete bewusst Bio testenine s paradižnikovo kremno sirno omako, 250 g

  • za dojenčke od 1. leta starosti
  • brez dodane soli
  • s koščki
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio makaroni v brokolijevi kremi

Alete bewusst Bio makaroni v brokolijevi kremi, 220 g

  • od 8. meseca
  • z majhnimi koščki in brez dodane soli
  • idealen kot obrok za kosilo
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio sadno-žitna ploščica - banana, jabolko

Alete bewusst Bio sadno-​žitna ploščica -​ banana, jabolko, 25 g

  • od 3. leta starosti
  • s sladkobo iz sadja
  • brez ojačevalcev okusa
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio kremna zelenjava z makaroni

Alete bewusst Bio kremna zelenjava z makaroni, 250 g

  • od 1 leta starosti
  • brez dodane soli in sladkorja
  • vegetarijanski recept s koščki
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio testenine s kremno zelenjavo in bio svinjino

Alete bewusst Bio testenine s kremno zelenjavo in bio svinjino, 190 g

  • od 6. meseca
  • brez barvil in konzervansov
  • brez dodanega sladkorja in arom
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Obsties - borovnice in banana z jogurtom

Alete bewusst Bio Obsties -​ borovnice in banana z jogurtom, 20 g

  • od 3 let
  • za prigrizek med obroki ali na poti
  • nežno izdelano
€ 3,09 (€ 154,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Obsties - jagode in banana z jogurtom

Alete bewusst Bio Obsties -​ jagode in banana z jogurtom, 20 g

  • od 3 let
  • sadni prigrizek
  • brez glutena
€ 3,09 (€ 154,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio pirini piškoti

Alete bewusst Bio pirini piškoti, 125 g

  • od 10, meseca starosti
  • kot nalašč za vmes
  • brez namiznega sladkorja in palmovega olja
€ 2,69 (€ 21,52 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Otroški piškoti - čokolada

Alete bewusst Otroški piškoti -​ čokolada, 180 g

  • od 8. meseca starosti
  • oblikovano za male roke
  • 4 pakiranja po 8 piškotov
€ 2,69 (€ 14,94 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Schnitties - polnozrnata žita in rdeče sadje

Alete bewusst Bio Schnitties -​ polnozrnata žita in rdeče sadje, 132 g

  • za otroke stare 3 leta in več
  • sladkost samo iz sadja
  • 6 rezin
€ 3,09 (€ 23,41 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio pirine zvezdice z zelenjavo v sirovi omaki

Alete bewusst Bio pirine zvezdice z zelenjavo v sirovi omaki, 220 g

  • od 10. meseca
  • kosilo
  • z majhnimi koščki
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio korenje v kremi z rižem in bio puranom

Alete bewusst Bio korenje v kremi z rižem in bio puranom, 220 g

  • od 10. meseca
  • brez glutena
  • z majhnimi koščki
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio maslena zelenjava s krompirjem in bio piščancem

Alete bewusst Bio maslena zelenjava s krompirjem in bio piščancem, 190 g

  • od 6. meseca
  • brez barvil in konzervansov
  • brez dodanega sladkorja in arom
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Večerni mlečno-žitni obrok - polnozrnat

Alete bewusst Večerni mlečno-​žitni obrok -​ polnozrnat, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • praktični obrok za pitje
  • idealen tudi za na pot
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober

Bio Schnitties - polnozrnata žita in jabolka

Alete bewusst Bio Schnitties -​ polnozrnata žita in jabolka, 132 g

  • za otroke stare 3 leta in več
  • sladkost samo iz sadja
  • 6 rezin
€ 3,09 (€ 23,41 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Zdrobova kaša - vanilija

Alete bewusst Zdrobova kaša -​ vanilija, 400 g

  • od 10. meseca
  • 4 x 100 g že pripravljene zdrobove kaše
  • hlajenje ni potrebno (toplotno obdelano)
€ 2,29 (€ 5,73 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Zdrobova kaša - piškoti

Alete bewusst Zdrobova kaša -​ piškoti, 400 g

  • od 10. meseca
  • 4 x 100 g že pripravljene zdrobove kaše
  • hlajenje ni potrebno (toplotno obdelano)
€ 2,29 (€ 5,73 / kg)

Dostava do 13. oktober

Mlečno žitni obrok - večžitni, z okusom medu

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ večžitni, z okusom medu, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • 100 % brez palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober

Alete bewusst Pripravek iz jagodnega jogurta

Alete bewusst Pripravek iz jagodnega jogurta, 400 g

  • od 10. meseca
  • ni treba hladiti
  • s sadnim pirejem
€ 2,29 (€ 5,73 / kg)

Dostava do 13. oktober