Alete - otroška kaša

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Otroška kaša: 8 izdelkov

Alete bewusst Mlečno žitni obrok - vanilija

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ vanilija, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • 100 % brez palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Mlečno-žitni obrok - piškoti

Alete bewusst Mlečno-​žitni obrok -​ piškoti, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • brez palmovega olja
  • s cinkom, jodom, železom in kalcijem
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober

Alete bewusst Bio kaša - pirini polnozrnati piškoti

Alete bewusst Bio kaša -​ pirini polnozrnati piškoti, 190 g

  • od 6. meseca starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • 100% brez palmovega olja
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Mlečno žitni obrok - banana

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ banana, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • brez glutena in palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Bio testenine s paradižnikovo kremno sirno omako

Alete bewusst Bio testenine s paradižnikovo kremno sirno omako, 250 g

  • za dojenčke od 1. leta starosti
  • brez dodane soli
  • s koščki
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Večerni mlečno-žitni obrok - polnozrnat

Alete bewusst Večerni mlečno-​žitni obrok -​ polnozrnat, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • praktični obrok za pitje
  • idealen tudi za na pot
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober

Alete bewusst Zdrobova kaša - vanilija

Alete bewusst Zdrobova kaša -​ vanilija, 400 g

  • od 10. meseca
  • 4 x 100 g že pripravljene zdrobove kaše
  • hlajenje ni potrebno (toplotno obdelano)
€ 2,29 (€ 5,73 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mlečno žitni obrok - večžitni, z okusom medu

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ večžitni, z okusom medu, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • 100 % brez palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober