Alnatura - otroška hrana v kozarcih

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Otroška hrana v kozarcih: 28 izdelkov

Bio otroška večerna kašica - čista zdrobova kaša

Alnatura Bio otroška večerna kašica -​ čista zdrobova kaša, 190 g

  • od 6. meseca
  • okusno toplo in hladno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - pastinak, krompir, govedina

Alnatura Bio otroška hrana -​ pastinak, krompir, govedina, 190 g

  • od 6. meseca
  • z majhnimi koščki
  • brez soli, glutena in laktoze
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, testenine bolognese z lečo

Alnatura Bio otroška hrana, testenine bolognese z lečo, 250 g

  • od 12. meseca
  • fino in blago
  • brez soli, mlečnih izdelkov
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenček in koromač s špageti iz pire in lososom

Alnatura Bio otroška hrana, korenček in koromač s špageti iz pire in lososom, 220 g

  • od 8. meseca
  • fino & aromatično-blago
  • 100% ekološka pridelava in ekološko ribogojstvo
€ 2,59 (€ 11,77 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, zelenjava s sladkim krompirjem

Alnatura Bio otroška hrana, zelenjava s sladkim krompirjem, 190 g

  • od 5. meseca
  • fino pasirano in kremasto
  • brez glutena ali dodane soli
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana, čista buča

Alnatura Bio otroška hrana, čista buča, 125 g

  • od 4. meseca
  • buča ene sorte in kremast pire
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, zelenjavni riž z mangom in piščancem

Alnatura Bio otroška hrana, zelenjavni riž z mangom in piščancem, 250 g

  • 12 mesecev in več
  • blago, pikantno in sadno
  • brez glutena, laktoze in dodane soli
€ 2,49 (€ 9,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - pirini špageti z bolonjsko omako

Alnatura Bio otroška hrana -​ pirini špageti z bolonjsko omako, 220 g

  • od 8. meseca
  • 100% ekološka pridelava in gojenje Demeter
  • vsebuje goveje meso, brez dodane soli
€ 1,79 (€ 8,14 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, zelenjava, sladki krompir in piščanec

Alnatura Bio otroška hrana, zelenjava, sladki krompir in piščanec, 190 g

  • od 6. meseca
  • kaša z mehkimi koščki
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 2,19 (€ 11,53 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana, čisti pastinak

Alnatura Bio otroška hrana, čisti pastinak, 125 g

  • od 4. meseca
  • enovrstna zelenjava in fini pire
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - jabolka-borovnica

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolka-​borovnica, 125 g

  • po 4. mesecu
  • 100% ekološko sadje
  • brez glutena in dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenje sorte Rodelika

Alnatura Bio otroška hrana, korenje sorte Rodelika, 125 g

  • od 4. meseca
  • kremasto in korenje ene sorte
  • brez dodane soli, glutena in laktoze
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - čisto blago jabolko

Alnatura Bio otroška hrana -​ čisto blago jabolko, 125 g

  • po 4. mesecu
  • iz čistega sadja
  • brez glutena in dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana -  jabolka in mango s kokosom in pirinim zdrobom

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolka in mango s kokosom in pirinim zdrobom, 190 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja in laktoze
  • 100% ekološka pridelava in gojenje Demeter
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina

Alnatura Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina, 250 g

  • od 12. meseca
  • fini koščki in blag okus
  • naravno brez glutena in laktoze
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - hruška z borovnico

Alnatura Bio otroška hrana -​ hruška z borovnico, 190 g

  • fini pire
  • po 4. mesecu
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - čista hruška

Alnatura Bio otroška hrana -​ čista hruška, 125 g

  • po 4. mesecu
  • posamezna sorta in blago sadno
  • brez glutena in dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - hruška z marelico

Alnatura Bio otroška hrana -​ hruška z marelico, 190 g

  • od 4. meseca starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • fino pasirana receptura
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - jabolko-borovnica-musli

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolko-​borovnica-​musli, 190 g

  • od 8. meseca
  • fini koščki za žvečenje
  • brez dodanega sladkorja in laktoze
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina

Alnatura Bio otroška hrana, korenje, krompir in govedina, 190 g

  • od 4. meseca
  • fina pire konsistenca
  • brez glutena, laktoze in soli
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - pisana mediteranska zelenjava

Alnatura Bio otroška hrana -​ pisana mediteranska zelenjava, 190 g

  • od 6. meseca
  • recept brez glutena in laktoze
  • brez dodane soli ali sladkorja
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - sliva in jabolko

Alnatura Bio otroška hrana -​ sliva in jabolko, 190 g

  • od 4. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • brez glutena in laktoze
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - jabolko, hruška in pirin zdrob

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolko, hruška in pirin zdrob, 190 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • brez laktoze
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - jabolko s hruško in ovsom

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolko s hruško in ovsom, 190 g

  • od 8. meseca
  • z drobnimi koščki jabolka
  • brez laktoze in dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška kaša - Fino sadje vseh vrst

Alnatura Bio otroška kaša -​ Fino sadje vseh vrst, 190 g

  • od 4. meseca
  • okusno čisto in mešano
  • brez dodanega sladkorja in glutena
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška hrana - jabolko z mangom

Alnatura Bio otroška hrana -​ jabolko z mangom, 190 g

  • od 4. meseca
  • naravno sladko in fino pasirano
  • brez laktoze in glutena
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - korenje, krompir in losos

Alnatura Bio otroška hrana -​ korenje, krompir in losos, 190 g

  • od 4. meseca
  • brez dodanih soli in sladkorjev
  • recept brez glutena in laktoze
€ 2,49 (€ 13,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

Alnatura Bio otroška večzrnata kaša

Alnatura Bio otroška večzrnata kaša, 190 g

  • od 6. meseca
  • polnovredna žita in posneto mleko
  • brez dodanega sladkorja in zelo fino pasirano
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 13. oktober