Alnatura - kaše in kreme za dojenčke in otroke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Kaša: 5 izdelkov

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke, 250 g

  • za starost 1 leto in več
  • okusno tako toplo kot hladno
  • 100% kakovost Bioland
€ 2,79 (€ 11,16 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio otroška kaša - pšenični zdrob

Alnatura Bio otroška kaša -​ pšenični zdrob, 250 g

  • 4 mesece in več
  • odličnega okusa z vodo, mlekom, sokom in drugim
  • ne vsebuje dodanega sladkorja ali mlečnih beljakovin
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio otroška kaša - oves

Alnatura Bio otroška kaša -​ oves, 250 g

  • 5 mesecev in več
  • odličnega okusa z vodo, mlekom, sokom in drugim
  • ne vsebuje mlečnih beljakovin ali dodanega sladkorja
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio otroška ovseno-bananina kaša

Alnatura Bio otroška ovseno-​bananina kaša, 250 g

  • od 1. leta
  • polnozrnati oves, banana in vanilja
  • priprava s hladnim in toplim mlekom
€ 2,89 (€ 11,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio riževi kosmiči

Alnatura Bio riževi kosmiči, 250 g

  • od 5. meseca starosti
  • z riževo moko
  • brez glutena in mlečnih izdelkov
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Dostava do 2. oktober