alviana Naturkosmetik - naravna kozmetika

Naravne formule za dojenčke in matere

Alviana ustvarja nežno naravno kozmetiko, izdelano s skrbnostjo in z uporabo naravnih sestavin. Popolna za tiste, ki iščejo trajnostne izdelke za nego dojenčkov.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

alviana Naturkosmetik: 5 izdelkov

alviana Naturkosmetik Baby vlažilni robčki za občutljivo kožo

alviana Naturkosmetik Baby vlažilni robčki za občutljivo kožo, 48 kos.

  • za občutljivo otroško kožo
  • z rastlinskimi pralnimi snovmi
  • narejeno iz celuloznih vlaken, ki jih je mogoče kompostirati
€ 3,19 (€ 0,07 / kos.)

Dostava do 5. oktober

alviana Naturkosmetik Tekoče milo z bio limeto

alviana Naturkosmetik Tekoče milo z bio limeto, 500 ml

  • za vse tipe kože
  • svež vonj po limoni
  • za pogosto umivanje rok
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 5. oktober

alviana Naturkosmetik Baby losjon za umivanje in šampon

alviana Naturkosmetik Baby losjon za umivanje in šampon , 200 ml

  • za občutljivo dojenčkovo kožo in lase
  • posebej nežno
  • neguhje med kopanjem
€ 3,79 (€ 18,95 / l)

Dostava do 5. oktober

alviana Naturkosmetik Baby & Kids gel za umivanje zob

alviana Naturkosmetik Baby & Kids gel za umivanje zob, 50 ml

  • za malčke od 6 mesecev naprej
  • zelo blago raztopi zobne obloge
  • brez fluora
€ 3,29 (€ 65,80 / l)

Dostava do 5. oktober

alviana Naturkosmetik Baby krema za obraz in telo

alviana Naturkosmetik Baby krema za obraz in telo, 75 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • nega od glave do pet
  • brez dišav
€ 3,79 (€ 50,53 / l)

Dostava do 5. oktober