FutuNatura - prehranska dopolnila

Naravno in idealno za vaš vsakdan

Slovenska znamka FutuNatura je sinonim za kakovost in spoštovanje narave. Njena visokokakovostna ter cenovno ugodna prehranska dopolnila vsebujejo izbrane surovine naravnega izvora.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Za koga? Značilnosti izdelka Konsistenca/odmerna oblika
Filter

FutuNatura: 5 izdelkov

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 vreč.

  • 400 mg magnezija na vrečko
  • nasujte neposredno na jezik (brez vode)
  • prijeten okus pomaranče
€ 5,99 (€ 92,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura 100% mandljevo olje

FutuNatura 100% mandljevo olje, 500 ml

  • idealno za obraz, lase in telo
  • lahko se uporablja kot masažno olje
  • primerno tudi za občutljivo otroško kožo
€ 17,99 (€ 35,98 / l)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Folna kislina

FutuNatura Folna kislina, 30 kaps.

  • Razmerja vitamina B2, B6 in B12
  • Želatinska kapsula
  • Za dnevno uporabo
€ 7,99 (€ 332,92 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Karitejevo maslo

FutuNatura Karitejevo maslo, 200 g

  • nežna nega
  • še posebej za suho kožo
  • nerafiniran izdelek
€ 15,49 (€ 77,45 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura 100% mandljevo olje s črpalko

FutuNatura 100% mandljevo olje s črpalko, 300 ml

  • Za obraz, lase in telo
  • Idealno tudi za masaže
  • S praktičnim razdeljevalnikom
€ 10,99 (€ 36,63 / l)

Dostava do 14. oktober