Happy Earth - naravna kozmetika

Veganske formule za najmlajše

Znamka Happy Earth je bila razvita z mero veselja in optimizma za vas in za planet. Nizozemska znamka je sinonim za 100% naravno in trajnostno kozmetiko: vegansko ter brez mikroplastike.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Happy Earth: 6 izdelkov

Happy Earth Baby & Kids Face & Body Oil

Happy Earth Baby & Kids Face & Body Oil, 150 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • prijetna dišava brez alergenov
  • primerno za novorojenčke
€ 9,99 (€ 66,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel, 300 ml

  • za občutljivo kožo
  • Brez mila in nežno do kože
  • primerno za uporabo od rojstva naprej
€ 9,99 (€ 33,30 / l)

Dostava do 5. oktober

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • deluje vlažilno in mehčalno
  • primerno od rojstva naprej
€ 9,99 (€ 49,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion

Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion, 150 ml

  • idealno za malčke
  • za razvozlavanje in nego las
  • primerno od rojstva naprej
€ 9,99 (€ 66,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Happy Earth Baby & Kids Shampoo

Happy Earth Baby & Kids Shampoo, 200 ml

  • za občutljivo lasišče
  • ne draži oči
  • primerno za uporabo od rojstva naprej
€ 9,99 (€ 49,95 / l)

Dostava do 13. oktober

Happy Earth Baby & Kids Diaper Cream

Happy Earth Baby & Kids Diaper Cream, 75 ml

  • za občutljivo kožo
  • s cinkovim oksidom in karitejevim maslom
  • primerno od rojstva naprej
€ 8,49 (€ 113,20 / l)

Dostava do 5. oktober