Frosch - nežni detergenti za pranje otroškega perila

Hipoalergene formule, idealne za belo in barvno perilo

Detergenti znamke Frosch zagotavljajo čistočo, primerno za občutljivo kožo najmlajših. Hipoalergene formule ne vsebujejo barvil in konzervansov ter so primerne tako za barvno kot za belo perilo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve
Filter

Frosch: 6 izdelkov

Frosch Pralni prašek Baby

Frosch Pralni prašek Baby, 1,45 kg

  • za belo in kuhano perilo
  • brez dišav ali barvil
  • 30 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tekoči detergent za otroška oblačila Baby

Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l

  • za otroški tekstil
  • ta belo in barvno perilo
  • temperatura pranja: 20 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Sprej za predpranje Baby

Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml

  • prijazno do kože
  • zelo biorazgradljivo
  • zanesljivo odstranjuje madeže
€ 3,79 (€ 12,63 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Detergent za pomivanje posode Baby

Frosch Detergent za pomivanje posode Baby, 500 ml

  • pH nevtralno
  • brez dišav
  • brez barvil
€ 4,09 (€ 8,18 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Higiensko čistilo Baby

Frosch Higiensko čistilo Baby, 500 ml

  • idealno za površine
  • pH koži nevtralna formulacija
  • brez barvil in dišav
€ 3,99 (€ 7,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Mehčalec za perilo Baby

Frosch Mehčalec za perilo Baby, 750 ml

  • za 30 pranj
  • brez barvil
  • blage dišave
€ 2,99 (€ 3,99 / l)

Dostava do 5. oktober