HiPP Baby Soft Sensitiv bio negovalni balzam za ustnice, 4,80 g

Vsebuje naravni čebelji vosek

€ 3,29

(€ 685,42 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 4,80 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • za otroke od 1 leta dalje
  • z dragocenimi bio olji

Pogosto naročeno skupaj z HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml

HiPP Baby Soft Sensitiv bio negovalni balzam za ustnice, 4,80 g € 3,29 (€ 685,42 / kg)
HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml € 4,39 (€ 58,53 / l)
Skupna cena: € 7,68
Opis

Baby Soft Sensitiv bio negovalni balzam za ustnice je primerna za otroke od 1. leta starosti naprej, zahvaljujoč nežni formulaciji brez parfumov, barvil, mineralnih olj, parabenov in mikroplastike. Namesto tega vsebuje dragocena bio olja in naravni čebelji vosek. Z lahkoto se nanese na otrokove ustnice in se ne lepi. Idealno za občutljivo kožo.

Št. izd.: XPI-MM-DA90210
Vsebina: 4,80 g
EAN: 42428268
Št.-Proizvajalca: DA90210
Blagovna znamka: HiPP
Značilnosti izdelka: brez barvil, brez parabenov, brez mikroplastike, brez mineralnih olj, brez parfumov
Tip kože: občutljiva koža
Konsistenca/odmerna oblika: stik
Sestavine (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera[2], Cera Alba (Beeswax)[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Triticum Vulgare Germ Oil[1], Glycerin Soja Oil, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz nabiranja v naravi
Pravne informacije
Proizvajalec: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Nemčija, www.hipp.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HiPP Baby Soft Sensitiv bio negovalni balzam za ustnice