HiPP Baby Soft Sensitiv negovalna krema , 75 ml

Blaga formula z bio mandljevim oljem

€ 2,99

(€ 39,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • za telo in obraz

Pogosto naročeno skupaj z HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml

HiPP Baby Soft Sensitiv negovalna krema , 75 ml € 2,99 (€ 39,87 / l)
HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml € 4,39 (€ 58,53 / l)
Skupna cena: € 7,38
Opis

Občutljiva otroška koža si zasluži posebno nežno in blago nego. Baby Soft Sensitiv negovalna krema znamke HiPP je primerna že od prvega dne življenja naprej. S svojo blago formulo z bio mandljevim oljem in pantenolom neguje telo in obraz vašega malčka.

Št. izd.: XPI-MM-DA90208
Vsebina: 75 ml
EAN: 4062300419414
Št.-Proizvajalca: DA90208
Blagovna znamka: HiPP
Značilnosti izdelka: brez parabenov, brez mikroplastike, brez mineralnih olj, vegansko
Tip kože: občutljiva koža
Del telesa: celotno telo, obraz
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Coco Glycerides, Cetearylalcohol, Glycerin, Myristyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Sodium Anisate, Behenylalkohol, Myristyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum (Essential Oil)

Pravne informacije
Proizvajalec: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Nemčija, www.hipp.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HiPP Baby Soft Sensitiv negovalna krema

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder