HiPP - izdelki za nego telesa za otroke

Ultra nežne kreme, čistilni geli, geli za prhanje in losjoni

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka
Filter

Nega telesa: 13 izdelkov

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino, 1.000 ml

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • z izvlečkom bio mandljev
€ 6,09 (€ 6,09 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • s cinkom in pantenolom
  • brez parfuma
€ 4,39 (€ 58,53 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože

HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože, 300 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • z bio mandljevim oljem in pantenolom
  • brez mikroplastike in parabenov
€ 4,99 (€ 16,63 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv negovalna krema

HiPP Baby Soft Sensitiv negovalna krema , 75 ml

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • za telo in obraz
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby Soft Sensitiv šampon in balzam za lase

HiPP Baby Soft Sensitiv šampon in balzam za lase, 200 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • nežna formula za pranje glave brez solz
  • brez parabenov in mikroplastike
€ 3,99 (€ 19,95 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv pena za umivanje

HiPP Baby Soft Sensitiv pena za umivanje , 250 ml

  • za občutljivo kožo
  • za roke in obraz
  • formula brez mila
€ 2,99 (€ 11,96 / l)

Dostava do 13. oktober

Baby Soft Sensitiv gel za umivanje kože in las

HiPP Baby Soft Sensitiv gel za umivanje kože in las , 400 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • čisti blago in brez mila
  • brez parabenov
€ 4,59 (€ 11,48 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv šampon

HiPP Baby Soft Sensitiv šampon , 200 ml

  • za tanke otroške lase
  • z bio izvlečkom mandljev
  • blaga formula
€ 2,99 (€ 14,95 / l)

Dostava do 13. oktober

Baby Soft Sensitiv bio negovalni balzam za ustnice

HiPP Baby Soft Sensitiv bio negovalni balzam za ustnice, 4,80 g

  • za občutljivo kožo
  • za otroke od 1 leta dalje
  • z dragocenimi bio olji
€ 3,29 (€ 685,42 / kg)

Dostava do 13. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv negovalno olje

HiPP Baby Soft Sensitiv negovalno olje, 200 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • vsestranska nega
  • brez mineralnih olj
€ 3,99 (€ 19,95 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za miren spanec

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za miren spanec, 350 ml

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • brez mineralnih olj
€ 4,99 (€ 14,26 / l)

Dostava do 13. oktober

Baby Soft Sensitiv 2v1 šampon in gel za prhanje

HiPP Baby Soft Sensitiv 2v1 šampon in gel za prhanje, 200 ml

  • za tanke otroške lase
  • za občutljivo kožo
  • brez parabenov
€ 3,49 (€ 17,45 / l)

Dostava do 13. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv kremni losjon

HiPP Baby Soft Sensitiv kremni losjon, 50 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • brez mineralnih olj
€ 1,49 (€ 29,80 / l)

Dostava do 13. oktober