Kneipp® - izdelki za kopanje

Zabava med kopanjem z naravnimi sestavinami

Znamka Kneipp® ponuja barvito izbiro otroških izdelkov za kopanje, ki zagotavljajo obilo zabave.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Tip kože Konsistenca/odmerna oblika
Filter

Kneipp®: 3 izdelki

Naturkind obarvana peneča kopel "Čarovna školjka"

Kneipp Naturkind obarvana peneča kopel "Čarovna školjka", 85 g

  • neguje občutljivo otroško kožo
  • z oljem grozdnih pečk in avokada
  • peneče, barvno in dišeče
€ 3,09 (€ 36,35 / kg)

Dostava do 5. oktober

Naturkind peneča kopel "Policijska sirena"

Kneipp Naturkind peneča kopel "Policijska sirena", 40 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • čudovita pena
  • naraven vonj borovnic
€ 0,79 (€ 19,75 / l)

Dostava do 5. oktober

Naturkind peneča kopel s prasketajoča peno

Kneipp Naturkind peneča kopel s prasketajoča peno, 40 ml

  • za otroke stare 3 leta in več
  • z vonjem maline
  • dolgo obstojna pena
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 5. oktober