Mamuko - otroška hrana

Ekološki recepti brez sladkorja

Podjetje Mamuko je bilo ustanovljeno v Litvi leta 2012 in je sinonim za visokokakovostno ekološko otroško hrano brez dodanega sladkorja, mleka ali soli. Izdelki so razviti z uporabo naravnih sestavin v tesnem sodelovanju s strokovnjaki iz industrije.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Mamuko: 30 izdelkov

Mamuko Bio testenine Stellini za dojenčke

Mamuko Bio testenine Stellini za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca starosti
  • otrokom prijazna velikost testenin
  • iz zdroba iz ekološke trde pšenice
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio testenine Capellini za dojenčke

Mamuko Bio testenine Capellini za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca
  • odlična osnova za ustvarjalne otroške jedi
  • z vitaminom B1
€ 3,65 € 3,89 (€ 11,41 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio testenine Risone za dojenčke

Mamuko Bio testenine Risone za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca
  • brez dodanih konzervansov
  • vsebuje vitamin B1
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio 5-zrnata otroška kaša z ovsom, ajdo, ječmenom, piro in ržjo, za dojenčke

Mamuko Bio 5-​zrnata otroška kaša z ovsom, ajdo, ječmenom, piro in ržjo, za dojenčke, 200 g

  • od 6. meseca starosti
  • dobra osnovna kaša za oplemenitenje
  • brez dodane soli ali sladkorja
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša iz pire, ajde in riža, za dojenčke

Mamuko Bio kaša iz pire, ajde in riža, za dojenčke, 200 g

  • od 6. meseca
  • pira, ajda in riž
  • brez mleka in soli
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio ovseno-koruzna kaša za dojenčke

Mamuko Bio ovseno-​koruzna kaša za dojenčke, 200 g

  • od 6. meseca starosti
  • oves in koruza
  • brez mleka in soli
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška kaša iz 5 žit: ječmen, pira, rž, ajda in oves

Mamuko Bio otroška kaša iz 5 žit: ječmen, pira, rž, ajda in oves, 200 g

  • od 12. meseca starosti
  • nežna priprava
  • iz polnozrnatih žit
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio jabolčni pire

Mamuko Bio jabolčni pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • 100% ekološka jabolka
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio ovsena kaša za dojenčke

Mamuko Bio ovsena kaša za dojenčke, 200 g

  • od 4. meseca starosti
  • iz polnozrnate ovsene moke
  • brez dodane soli ali sladkorja
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio žitna kaša z ječmenom, surovo ajdo in ovsom

Mamuko Bio žitna kaša z ječmenom, surovo ajdo in ovsom, 200 g

  • od 12. meseca
  • iz polnozrnatih žit
  • z veliko vlakninami
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio kaša iz korenja, buče in krompirja

Mamuko Bio kaša iz korenja, buče in krompirja, 190 g

  • od 6. meseca
  • naravna kaša
  • korenje, fižol, piščanec in krompir
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio bananin-slivov pire

Mamuko Bio bananin-​slivov pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • 75 % ekoloških banan, 25 % ekoloških sliv
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio ovsen in sadni pire

Mamuko Bio ovsen in sadni pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • hruška, banana, mango in ovseni kosmiči
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio riževa kaša za dojenčke

Mamuko Bio riževa kaša za dojenčke, 200 g

  • od 4. meseca starosti
  • idealno za začetek dopolnilnega hranjenja
  • brez mleka in soli
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 15. oktober

Bio otroški meni - špageti, paradižnik in mocarela

Mamuko Bio otroški meni -​ špageti, paradižnik in mocarela, 190 g

  • od 8. meseca starosti
  • z na soncu dozorelimi paradižniki
  • brez umetnih dodatkov
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio pire iz hrušk, črnega ribeza in sliv

Mamuko Bio pire iz hrušk, črnega ribeza in sliv, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • okusen prigrizek
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Bio surova ajdova kaša za dojenčke

Mamuko Bio surova ajdova kaša za dojenčke, 200 g

  • od 4. meseca starosti
  • izdelano iz oluščene surove ajde
  • brez mleka in soli
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Sweet Dream Tea Bio

Mamuko Sweet Dream Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 9. meseca dalje
  • z meliso, sivko in kamilico
  • sestavine iz 100 % Bio pridelave
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Fruit Tea Bio

Mamuko Fruit Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 6. meseca dalje
  • z jabolkom in cvetovi hibiskusa
  • iz sestavin iz nadzorovane Bio pridelave
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Happy Tummy Tea Bio

Mamuko Happy Tummy Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 9. meseca dalje
  • sestavine iz 100 % Bio pridelave
  • s kamilico, kumino in komarčkom
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Chamomile Tea Bio

Mamuko Chamomile Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 6. meseca dalje
  • 100 % Bio cvetovi kamilice
  • izdelano v EU
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Bio rižev in sadni pire

Mamuko Bio rižev in sadni pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • sadni prigrizek
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Mamuko Bio ajdova kaša za dojenčke

Mamuko Bio ajdova kaša za dojenčke, 200 g

  • od 6. meseca starosti
  • 100% toplotno obdelana ajda
  • brez mleka in soli
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Mamuko Bio pire iz buče in črnega ribeza

Mamuko Bio pire iz buče in črnega ribeza, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • blago in sadno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 15. oktober

Bio žitna kaša z ovsom, surovo ajdo in ječmenom, za dojenčke

Mamuko Bio žitna kaša z ovsom, surovo ajdo in ječmenom, za dojenčke, 200 g

  • od 6. meseca starosti
  • polnozrnata žita
  • brez dodane soli ali sladkorja
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio testenine Ditalini za dojenčke

Mamuko Bio testenine Ditalini za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca
  • ekološki zdrob iz durum pšenice
  • blag okus
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio otroški meni - ekološka zelenjava in govedina

Mamuko Bio otroški meni -​ ekološka zelenjava in govedina, 190 g

  • od 6. meseca
  • uravnotežena receptura
  • brez umetnih dodatkov
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 15. oktober

Bio otroški meni s korenjem, grahom, piščancem in krompirjem

Mamuko Bio otroški meni s korenjem, grahom, piščancem in krompirjem, 190 g

  • od 6. meseca
  • uravnotežen recept
  • popoln obrok
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 15. oktober

Bio otroški meni - ekološka zelenjava in puran

Mamuko Bio otroški meni -​ ekološka zelenjava in puran, 190 g

  • od 6. meseca
  • blag okus
  • brez umetnih dodatkov
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Bio meni z bučo in piščancem

Mamuko Bio meni z bučo in piščancem, 190 g

  • od 6. meseca
  • fin pire
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 15. oktober