La Saponaria - naravna italijanska kozmetika

Najboljše naravne sestavine, idealne za vso družino

Znamka La Saponaria razvija in proizvaja obrtniško naravno kozmetiko v Italiji, pri čemer se osredotoča na trajnost, etičen pristop in okolju prijazno embalažo. Tukaj boste našli izbor izdelkov za nego otrok in osebno nego, zasnovanih za vso družino.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

La Saponaria: 22 izdelkov

La Saponaria Milo z ognjičem in ovsom

La Saponaria Milo z ognjičem in ovsom, 100 g

  • za vse tipe kože
  • negovalne lastnosti
  • z oljem petitgraina
€ 3,12 € 3,99 (€ 31,20 / kg)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Kokosovo olje

La Saponaria Kokosovo olje, 1 l

  • nahrani
  • za kožo in lase
  • hladno stiskan
€ 16,09 (€ 16,09 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Bio krema za plenični predel

La Saponaria Bio krema za plenični predel, 50 ml

  • hrani in neguje
  • tvori bariero proti vlagi
  • z ognjičem in kamilico
€ 7,60 € 8,09 (€ 152,00 / l)

Dostava do 5. oktober

Bio kopel za lase in telo

La Saponaria Bio kopel za lase in telo, 190 ml

  • ne draži oči
  • kot dodatek za kopel ali gel za umivanje
  • z ognjičem in kamilico
€ 9,09 (€ 47,84 / l)

Dostava do 5. oktober

osolebio mleko za zaščito pred soncem SPF 50+

La Saponaria osolebio mleko za zaščito pred soncem SPF 50+, 50 ml

  • tudi za otroke in osebe z občutljivo kožo
  • za obraz in telo
  • UVA in UVB zaščita
€ 11,99 (€ 239,80 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria DIY "milo"

La Saponaria DIY "milo", 500 ml

  • za vse tipe kože
  • koncentrirana formula
  • zadostuje za 750 ml čistilnega gela
€ 9,99 (€ 19,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Olje sladkega mandlja

La Saponaria Olje sladkega mandlja, 100 ml

  • za obremenjeno, suho in zrelo kožo
  • mehčanje in nega
  • idealno za dojenčke
€ 10,09 (€ 100,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Family 2v1 šampon in gel za prhanje z bio pomarančo in vitaminom C

La Saponaria Family 2v1 šampon in gel za prhanje z bio pomarančo in vitaminom C, 500 ml

  • za vse tipe kože in las
  • negovalno in zaščitno
  • ozjemno nežno do kože
€ 10,99 (€ 21,98 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Šampon z olivnim oljem

La Saponaria Šampon z olivnim oljem, 200 ml

  • nežno očisti
  • blago neguje
  • brez dražilnih snovi
€ 8,09 (€ 40,45 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Otroška zobna ščetka

La Saponaria Otroška zobna ščetka, Oranžna

  • mehke ščetine
  • priročen ročaj
  • obnovljive surovine
€ 3,59

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Milo z olivnim oljem

La Saponaria Milo z olivnim oljem, 100 g

  • neodišavljeno in brez barvil
  • mehča kožo
  • pomirja
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Losjon za prhanje z bio ovsom in prebiotiki

La Saponaria Losjon za prhanje z bio ovsom in prebiotiki, 200 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • vlaži kožo
  • posebej nežno
€ 8,99 (€ 44,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Matirajoča in gladilna krema za obraz

La Saponaria Matirajoča in gladilna krema za obraz, 50 ml

  • za mastno in mešano kožo
  • lahko se uporablja kot primer pred ličenjem
  • z riževim prahom in hialuronsko kislino
€ 16,59 (€ 331,80 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Biocao balzam za ustnice z marelico

La Saponaria Biocao balzam za ustnice z marelico, 5,70 ml

  • intenzivna nega
  • mehka tekstura
  • sladek saden okus
€ 4,59 (€ 805,26 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Bio krema za obraz in telo

La Saponaria Bio krema za obraz in telo, 150 ml

  • varuje
  • poskrbi za mehko kožo
  • s pomirjevalnimi lastnostmi
€ 12,99 (€ 86,60 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Varovalna zobna pasta Ingver in limona

La Saponaria Varovalna zobna pasta Ingver in limona, 75 ml

  • za celotno družino
  • brez fluorida
  • združljiva s homeopatijo
€ 4,99 (€ 66,53 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Bio čistilna krema za predel plenic

La Saponaria Bio čistilna krema za predel plenic, 190 ml

  • navlaži kožo
  • varuje in pomirja
  • nežno neguje kožo
€ 9,09 (€ 47,84 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Rižev škrob

La Saponaria Rižev škrob, 30 g

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • popolen dodatek kopeli
  • brez dodanih arom
€ 3,79 (€ 126,33 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio vlažilni robčki

La Saponaria Bio vlažilni robčki, 20 kos.

  • pomirja in varuje kožo
  • biološko razgradljivo
  • nevtralen pH in dermatološko testirano
€ 2,69 (€ 0,13 / kos.)

Trenutno ni na zalogi

La Saponaria Krema za obraz proti nečisti koži

La Saponaria Krema za obraz proti nečisti koži, 50 ml

  • za nečisto, mastno in mešano kožo
  • proti nečisti koži
  • z azelaično in šikimsko kislino
€ 19,09 (€ 381,80 / l)

Dostava do 5. oktober

La Saponaria Osolebio krema za sončenje ZF 50

La Saponaria Osolebio krema za sončenje ZF 50, 40 ml

  • za otroke in občutljiv tip kože
  • mineralen filter
  • vodoodporna
€ 9,99 (€ 249,75 / l)

Trenutno ni na zalogi

La Saponaria Otroška zobna pasta Jagoda

La Saponaria Otroška zobna pasta Jagoda, 75 ml

  • za otroke od 0-6 let
  • osveži
  • brez flouirida
€ 5,69 (€ 75,87 / l)

Trenutno ni na zalogi